Astroloji Kulübü / 9 Şubat 2020 Aslan Burcu'ndaki Dolunay Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

9-subat-2020-aslan-burcundaki-dolunay-burcunuzu-nasil-etkileyecek
7621

9 Şubat 2020 Aslan Burcu'ndaki Dolunay Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

9 Şubat 2020 Aslan Burcu'ndaki Dolunay Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Yılın ikinci dolunayı, 9 Şubat 2020 tarihinde saat 10.33 sularında gerçekleşecek. Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın burçlara olumlu veya olumsuz pek çok etkisi olacak. Bu etkileri önceden bilmekte fayda vardır. Dolunayın etkilerinin sonuçları hakkında fikir sahibi olmak içinse tarot falı, kahve falı, yıldız falı gibi seçeneklere başvurabilirsiniz. Mars’ın da etkileyeceği 9 Şubat 2020 Aslan burcundaki dolunayın burçlara etkisi şöyle olacak:

KOÇ: Duygusal anlamda cesaretiniz artabilir, yeni bir aşka kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik umut ve beklentileriniz de artacaktır.

BOĞA: Bu dolunay sizin için gerginlik ifade ediyor. İş ve ev yaşamınız arasında sıkışıp kalacağınız bir dönem sizi beklerken duygusal olarak yıpranmak da kaçınılmaz olacaktır.

İKİZLER: Dolunayın yakın çevrenizle olan ilişkinize etkisi olacaktır. Kendinizi daha doğru ifade edebileceğinizi unutmayın. Coşkunuzu yüksek, vizyonunuzu geniş tutun.

YENGEÇ: Burcunuzun yöneticisi ay olduğu için dolunay sizin için çok etkili olacak. “Baba” kavramı ile ilgili olumlu ve olumsuz etkileri çok daha fazla göreceksiniz bu dönemde. Tutkularınızın peşinden gitme duygunuz da artış gösterecek.

ASLAN: Hayatınızın her alanında farkındalık yaşayacağınız bir dönem geliyor çünkü bu dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Verdiğiniz kararları ve onların sonuçlarını çok iyi analiz edebilecek ve yeni kararları gündeminize alacaksınız.

BAŞAK: Aslan burcundaki bu dolunay, sizin için ruhsal etkiler yaratacak. Bazı şeylerden kurtulmanızın zamanının geldiğini göreceksiniz. İçinize attığınız şeyler yavaş yavaş su yüzüne çıkacak.

TERAZİ: Sizi biraz zorlayan ama faydası da olan bir dolunay olacak. Sosyal yaşamınızdaki yeni olaylar sizi daha fazla ön plana çıkaracak. İsteklerinizi ve heveslerinizi arka plana atmamalısınız.

AKREP: Bu dolunayı en çok destekleyen burcunuzun yıldızı Mars olacak. Dolayısıyla sizin için olumlu etkiler yaratacak. Maddi konularda aldığınız kararlar meyvesini verirken yeni bir kariyer planı yapmanın tam zamanı.

YAY: Dolunayla birlikte çok hareketli ve yoğun bir dönem sizi bekliyor. Yeni maceralara ve yeni yerlere yelken açabilirsiniz. Ama yine de biraz sakin olmanız faydalı olacaktır.

OĞLAK: Gizli kalmış şeyleri kurcalama dürtünüz sizi rahat bırakmayacak. Eşinizle veya işinizle ilgili bazı konularda bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

KOVA: Dolunay karşıt burcunuzda gerçekleştiği için size etkileri olumsuz olacak. Yakın çevrenizden birisi ile bir gerginlik yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek.

BALIK: Sizin için inişli çıkışlı bir dönem olacak. Gündelik yaşamınızda ve iş ortamınızda çalkantılı durumlar meydana gelebilir. Yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.