Astroloji Kulübü / Kova Burcu’ndaki Yeni Ay Burcuna Neler Getirecek

Kova-Burcundaki-Yeni-Ay-Burcuna-Neler-Getirecek
245

Kova Burcu’ndaki Yeni Ay Burcuna Neler Getirecek

25 Ocak 00.41’de, Kova Burcu’nda Yeni Ay meydana geliyor. Bu süreç, 28 gün sürecek bir zamanın başlangıcını oluşturmaktadır. Yeni başlangıçlar için uygun bir zaman olan Yeni Ay, ferah enerjilerle doludur. Bu nedenle yeni başlangıçlar için mükemmel bir zaman olan yeni ay, beklenmediğik değişimleri de beraberinde getirebilir. 


25 Ocak’ta Kova Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın ana etkisi değişim olacak. Bu dönemde asıl yapılması gereken evrene olabildiğince pozitif enerji göndermektir. Kendiniz, aileniz, eşiniz, çocuklarınız, sevdikleriniz, arkadaşlarınız, kısaca önemsediğiniz herkes için iyi dileklerde bulunmanız, olumlu değişimlerde büyük rol oynayacak. 


Dolunay veya Yeni Ay esnasında etkiler sadece belli bir burçla sınırlı kalmaz. Örneğin 25 Ocak’ta Kova Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeni Ay, tüm burçlara Kova burcu etkisini yansıtacak bir özelliğe sahip. 25 Ocak’ta Kova Burcu’nda gerçekleşecek Yeni Ay ile Kova burcu sayesinde ayak bilekleri ve tiroid hormonları etkilenebilir. Bu yüzden herkesin özellikle bu alanda sağlığına dikkat etmesi önemlidir. 


İnsanların hayatlarında bazı dönemler gerçekleşir ve bu dönemlerde kendimizi bir yaprak gibi düşünebiliriz. Değişim rüzgarları eserken aslında her şey kendi elimizde. Bu zamanlarda kendimizi salıp rüzgar bizi nereye götürürse oraya gidebilir, direnç gösterip aynı yerde kalabilir veya rüzgarın yönünü kendimize göre değiştirebiliriz. 
Değişim rüzgarları bu sefer enerji yüklü biçimde meydana geliyor. Yazımızın ilk kısmında söz ettiğimiz gibi negatif ve zorlayıcı etkileri pozitif ve kolaylaştırıcı konuma getirmek herkes için en sağlıklısı olacaktır. FalveFal’da Online Astroloji Falı ile Kova Burcu’ndaki Yeni Ay’ın burcunuza olan etkilerini öğrenebilir, pozitif enerjiler için yapmanız gerekenler hakkında doğru bilgiler alabilirsiniz. 

Online Astroloji Falı bugünler için var. Alanında uzman gerçek falcılarımız, Kova Burcu’nda gerçekleşecek yeni ay için hazırlıklarını tamamladı. Peki ya sen? Kararların, planların, yaşantın nasıl etkilenecek? Karar vermek için tek bir fal kategorisine bağlı kalmak da gerekmiyor. 

Online Kahve Falı veya Online Tarot Falı ile de kısa ve uzun vadeli etkileri görebilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Fal baktıma esnasında olumlama tekniğini olabildiğince sık kullanmanız önümüzdeki süreçte pozitif enerjilerin yanınızda olmasını sağlayacaktır.