Astroloji Kulübü / Akrep Burcu Kadınını Nasıl Etkilersiniz?

akrep-burcu-kadinini-nasil-etkilersiniz
1421

Akrep Burcu Kadınını Nasıl Etkilersiniz?

Scarlett Johansson, Demi Moore, Berrak Tüzünataç, Katy Perry, Meg Ryan yalnızca güzellikleriyle değil, seksi tavırlarıyla da birçok erkeği etkiliyor. Bu tutkulu, cazibeli ve hırslı akrep kadınlarının karşısındaki erkekte aradıkları özellikler ve birlikte olmak istedikleri erkekte bekledikleri davranışlar nedir, birlikte göz atalım.


Gizemli Olun
Hayatı her yönüyle keşfetmeyi ve yeni şeylere merakı olan akrep kadınları karşısındaki erkeğin gizemli tavırlarından oldukça etkilenir. Bu kapalı kutu erkek hakkında olabildiğince fazla şey öğrenmek ve onu her yönden keşfetmek size olan ilgisini canlı tutacaktır. Ona her şeyinizi anlatmayın, tanıdıkça şaşırmasını sağlayın.


Güvenilir Olun


Ne kadar samimi ve güvenilir olursanız akrep kadını size o kadar fazla yaklaşacaktır. Akrep burcu kadınlarının sezgileri oldukça kuvvetli olduğu için ruhsal yönleri çok güçlüdür. Samimi ve içten davranarak onun güvenini boşa çıkarmamaya özen gösterin.


Yalan Söylemeyin


Hiç kimse yalandan hoşlanmaz ama akrep kadını için yalan çok önemli bir konudur. Yalanınızı yakaladığında sizi hayatından çıkarır ve size karşı olan bütün kapıları kapatır. Sezgileri çok güçlü olduğu için ona yalan söylemek oldukça zordur.


Sıradışı ve Farklı Olun
Akrep kadını herhangi bir erkeği hemen beğenmez. Karşısındaki erkek hem zeki, hem maceracı hem de güçlü bir fiziksel özelliğe sahip olmalıdır.  Ne kadar farklı ilgi alanınız varsa akrep kadını sizden o kadar çok etkilenir.


Cinsellik


Akrep kadını oldukça cazibeli ve seksi bir kadındır. Cinsellik onun için oldukça önemlidir ve vazgeçilmezdir. Bu uyumu yakalayamayan bir erkekten hemen uzaklaşacaktır. Aşkı tutkulu ve heyecanlı yaşamak ister.


Gösterişli Hediyeler
Akrep burcu kadını için erkeğin güçlü ve prestijli olması önemlidir. Geride kalmış, sesini çok çıkarmayan erkeklerden hoşlanmazlar. Cimri erkekleri hayatından çıkarırlar. Gösterişli ve pahalı hediyeler severler. Akrep kadını yüksek kaliteli olan şeyleri sever.


Kontrol Kimde Olmalı?
Akrep burcu kadını zeki ve hırslı olduğu için karşısındaki kişide hakimiyet kurmak isterler. Sert kabukları olsa da aslında duygusaldırlar, o yüzden kontrolü ellerinde tutmak, güven konusunda herhangi bir sürprizle karşılaşmak istemezler.


Sevdiklerine Karşı Düşkünlük
Akrep burcu kadınları için samimi, güvenilir ve içten olmak çok önemli olduğu için bu davranışlara ve özelliklere sahip birini bulduklarında hayatlarından kolay kolay çıkarmazlar. O yüzden arkadaşları ve ailesi onun için çok önemlidir ve onlara çok düşkündürler. Siz de akrep kadını burcunu etkilemek istiyorsanız arkadaşlarına ve ailesine saygı ve sevgiyle yaklaşmayı unutmayın.