Astroloji Kulübü / Aslan Burcunu Tavlamanın Yolları

aslan-burcunu-tavlamanin-yollari
15221

Aslan Burcunu Tavlamanın Yolları

Aslan burcu insanları sürekli ne kadar kendilerini beğenmiş oldukları konusunda konuşulurlar. Eğer bir Aslan Burcu insanına gönlünüzü kaptırdıysanız onun gözüne girmek için uzun bir süre çaba sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Tecrübeyle tespit edilmiş birkaç tavlama yolunu hemen sizlerle paylaşacağız. Unutmayın konu Aslan Burcu. Bu nedenle yolunuz uzun sürebilir.

 

  • Aslan burçları aşık olduklarını hemen kabul etmezler. Aşık olduğunu kabul etmiyorken de karşısındaki kişiye kabullenememeden kaynaklı hırçın ve kötü davranabilirler. Sevgi insana bunu yaptırır mı? Aslan burçlarına yaptırıyor işte… Sabırlı olursanız bu hırçınlıkları geçecektir. Bu hırçın Aslan’ın arkasından tutkulu bir aşık çıkacağına emin olabilirsiniz. İlk adımı siz atıyor olmaya alışsanız iyi olur. Tutkulu bir aşk istiyorsanız bu duruma biraz katlanacaksınız.

 

  • Hırçın olduğu kadar inatçı da olan Aslan burçları bazen sizi gerçekten çok zorlayabilir. Sizinle bir yarışma içerisindeymiş gibi davrandığını fark edebilirsiniz. Ve kazanmayı istediği şeyin ne olduğunu da bulamayabilirsiniz. Bu bir inattır. Eninde sonunda son bulur. Ama yıpratır.

 

  • Aslan burçlarına eğlenceli ve hoşlanacağı aktivitelerle dolu bir program hazırlarsanız ve zaten size de duyguları varsa bu yaptığınız program onu tavlamak için en iyi hamleniz olur. Aşık ve sevdiği şeyleri yaparken bir Aslan burcu çok savunmasız olur. Bütün kalkanlarını indirir ve aşkı savunmasızca kucaklar. Onunla eğlenmek için zaman kollayın.

 

 

  • Aslan burçları tavlayana kadar sizi zorlasa da onu elde ettikten sonra o aslan bir aslancığa hatta bir kediye dönüşecektir. Çok sadık bir burçtur. Aşık olduktan sonra gözü sevdiğinden başkasını görmez. Güzel bir ilişki için çok meşakkatli bir yol kat etmek gerekse de sonucunda buna değdi diyebilirsiniz.

 

 

  • Aslan burçları dış görünüş konusunda hassastır. Her zaman iyi görünmeli ve onu etkilemeye çalıştığınızı ona hissettirmelisiniz. O sizden bunu beklerken kendi de her zaman iyi görünmek için çaba sarf ediyor olacaktır zaten. Kendi verdiği özeni sizin de ona karşı gösteriyor olmanız bu yüzden çok büyük önem taşır. Bakımlı olun ve onun başını döndürün. Buna bayılırlar.