Astroloji Kulübü / Burç Uyumu Cinsellikte Ne Kadar Önemli?

burc-uyumu-cinsellikte-ne-kadar-onemli
19666

Burç Uyumu Cinsellikte Ne Kadar Önemli?

KOÇ

Hayatında cinsellik önemli bir rol oynar. Eğer ilişki bir inşaat olsaydı, onun temeli Koç burcu için kesinlikle cinsellik olduğunu söyleyebiliriz. Yatakta heyecan ve değişiklik arar, çeşitli fantezilerle yatağınıza renk katmanızı bekler ve onun atılımlarına da uymanızı bekler. Saçlarının okşanması ve öpülmek onu tahrik eden davranışlardır.

Uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Akrep, Aslan, Yay

 

BOĞA

Yatakta hiç aceleci davranmayı sevmez. Ön sevişme onun için her şeydir. Heyecandan ziyade sakin hareketlerle yaklaşmanız onu daha çok tahrik edecektir. Kendisini prens ya da prenses gibi hissetmesini sağlarsanız, size tüm hünerlerini sunmaktan kaçınmayacaktır. Kulağına fısıldayacağınız övgü dolu iltifatlarla, onu baştan çıkarmanız mümkündür.

Uyumlu olduğu burçlar: Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep

 

 İKİZLER

 

Her türlü değişiklik ve fanteziden hoşlanan yapısıyla ikizler renkli bir cinsellik arzular. Cinsellik ve aşk üzerine derin konuşmalar yaparak onu sekse hazırlayabilirsiniz. Sevişirken hareketli ve dans ettiren türden bir müzik açmanız cinsel performansını arttıracak ve size doyumsuz bir birliktelik yaşatacaktır.

Uyumlu olduğu burçlar: Koç, Yay, Kova, İkizler

 

 YENGEÇ

Zevk aldığınız şeyleri keşfetmek, sizi dokunarak ezberlemek onun en önemli faktörüdür. Hoşlandığınız şeyleri yaptığında bu kendisini tahrik ettiği için önce sizi tanıması gerekir. Bu anlayışlı ve empatik yapısıyla Yengeç her türlü fantezinizi paylaşıp, yaşamanızı sağlayacak şehvet dolu bir partnerdir.

Uyumlu olduğu burçlar: Boğa, Oğlak, Balık, Terazi

 

ASLAN

Yalnızca cinsel performans değil, istek, hoşlantı ve fantezilerinizin de uyum gösterdiği biri oluşunuz Aslan partneri sizin için doyuma ulaştıran bir yatak arkadaşı yapar. Her zaman yatakta değişikliğe ve hiç olmadık pozisyonlara bile açıktır. Farklı, orijinal ve değişken olun, Aslanın yatağının kralı veya kraliçesi olun.

Uyumlu olduğu burçlar: Akrep, Koç, Yay, Aslan

 

 

BAŞAK

Yaratıcılığa ve orijinalliğe dikkat eden bir diğer burç olan Başakların farklı şeylerle tahrik olurlar. Keşfetmeniz ve yeniliklere açık olmanız onlar için çok önemlidir.

Uyumlu olduğu burçlar: Terazi, Balık, Boğa, Oğlak

 

TERAZİ

Detaylara ve mikro hareketlere oldukça yükselen Teraziler ön sevişmeye çok önem verirler. İltifatlar duymak ve yavaş yavaş davranılması, onları baştan çıkartır. Sabrettikçe şehvet dolarlar. Dolayısıyla bu noktada bir Teraziden daha sabırlı olup, onu sabırsızlandırmanız çok önemlidir. Bunu bir alışkanlık haline getirirseniz, her zaman çok heyecanlı ve şehvetli deneyimler yaşatacağından emin olabilirsiniz.

Uyumlu olduğu burçlar: Yay, Başak, Yengeç, Kova

 

AKREP

Her yerde olduğu gibi yatakta da sizi baştan çıkarmayı kendine misyon edinmiş Akrep için yapabileceğiniz şey kendinizi ağırdan satmakla, sabırsız davranmak arası çizgide durmanızdır. Bırakın sizi etkilemek için elinden geleni yapsın. Zaten siz çoktan etkilenmiş olduğunuz için gidebildiğiniz yere kadar gidin ve sonra zincirlerinizden kurtulup, anın tadını çıkartın.

Uyumlu olduğu burçlar: Koç, Aslan, Akrep, Boğa

 

YAY

En uyumlu burçlardan biri olan Başak karşı tarafın da kendinin de ne istediğini bilerek ortaya karışık bir davranış biçimiyle katlanan bir zevk yaşatmakta ustadır. Kademeli bir şekilde sizi tahrik edişini göreceksiniz. Baştan çıkarılmaktan da hoşlanır ve sizin hareketlerinizi gözlemleyip, tüm açıklarınıza saldırır ve çok ateşli bir gecenin kollarına bırakırsınız kendinizi.

Uyumlu olduğu burçlar: Koç, İkizler, Terazi, Aslan

 

OĞLAK

İlgi bekleyen ve oldukça hareketli yapısıyla Oğlaklar üstünde sorumluluk hisseder ve sizi tahrik edecek her şeyi keşfetmek onun için bir görevdir. Onu baştan çıkartan hareketleri her sefer yaparak, amacınıza ulaşabilirsiniz. Heyecan ve yenilikten ziyade bildiği yoldan gitmeyi tercih eder.

Uyumlu olduğu burçlar: Boğa, Başak, Yengeç, Kova

 

KOVA

Baskın ve bencil yapısıyla yatakta kendi sözü geçsin ister. Dominant yapıdaysanız, bir Kovayla yatağınızda savaş çıkabilir. Fakat ten uyumu yakalarsanız, her seferinde başka biriyle sevişiyormuş hissine kapılacak kadar yenilikler ve farklılıklarla gelecektir.

Uyumlu olduğu burçlar: Terazi, İkizler, Başak, Oğlak

 

BALIK

 

Ön sevişmeye ve duygusallığa bayılan Balıklar için en baştan çıkarıcı şey öpücükler iltifatlar, hatta ağlamak bile olabilir. Duygusal bağ olmadan bir cinsel birliktelik yaşamaları pek olası değildir. Yaşadıklarında da ardından pişmanlık gelebilir. Balıkların ne düşündüğünü ne hissettiğini anlamaya çalışın, sonra tutkulu bir sekse hazır olun.

Uyumlu olduğu burçlar: Yengeç, Akrep, Başak, Terazi

 

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, koç burcu özellikleribalık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.