Astroloji Kulübü / Burçlara Göre Doğum Günü Hediyeleri

burclara-gore-dogum-gunu-hediyeleri
4531

Burçlara Göre Doğum Günü Hediyeleri

Hediye seçerken, kişilerin bağlı bulunduğu burç grubuna göre hareket etmek yerinde bir davranış olacaktır. Güneş sistemindeki 12 takım yıldızının oluşturduğu kümenin genel adına burç denir. Burçlar kişilerin karakter özelliklerini ve yaşam stillerini yansıtırlar. Burçları belirlerken kişilerin doğdukları günlere göre hesaplama yapılır. Online Fal sitelerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ VE BU ÖZELLİKLERE GÖRE HEDİYE SEÇİMİ

 • Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

 Koç burcu insanları, sıcakkanlı, hareketli, girişken, macera ruhlu ve özgürlüklerine düşkün olmalarıyla bilinir. Bir koç burcu kadına hediye alıyorsanız hoş kıyafet ve aksesuarlar ya da mutfak gereçleri tercihiniz olabilir. Aynı zamanda spor yapmayı sevdikleri için spor malzemeleri almayı da düşünebilirsiniz. Aynı zamanda erkek koç burcu içinde spor eşyaları iyi bir seçim olabilir. Macerayı seven koç erkeklerine çakı seti alabilirsiniz. Oyun konsolları almanız da onları mutlu edecektir.

 

 • Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

 Boğa burçları, sabitlik, soğukkanlı, sadık, sevecen, sabırlı ve kararlı insanlardır. Yemek yemeği ihtiyaçtan farklı algılayan boğa kadınlarına, mutfak gereçleri almak doğru bir tercih olacaktır. Aynı zamanda kozmetik düşkünü boğalara tek taş yüzük, güzellik setleri alabilirsiniz. Kıyafet, ayakkabı ve çantalar da boğa kadınları için bir tutkudur. Erkek boğalara köstekli saat alıp onları şımartabilirsiniz. Bunun dışında anahtarlık setleri ve çakmak da boğa erkeklerinin hoşuna gidecektir.

 

 • İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

 İkizler burcunun konuşmayı sevmeleri en belirgin özellikleridir. Ayrıca entelektüel ve canlı yapıdadırlar. İkizler burcu erkeğine kokuları sevdiği için parfüm hediye edebilirsiniz. Kitap, zeka oyunları maket nesneler de bu burç erkeklerine alınabilecek hediyeler arasındadır. Kadın ikizler ilgi çekici kıyafet ve aksesuarlardan ve kitaplardan hoşlanırlar.

 

 • Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)

 Yengeç burçları, koruyucu, hareketli, becerikli, evine bağlı, kararlı ve hayal gücü yüksek kişilerdir. Erkek yengeçlere ev hediyesi, maket araba, gemi gibi hediyeler tercih edilebilir. Bu burcun kadınına biblo, nostaljik takılar, ev aksesuarı alabilirsiniz.

 

 • Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)

 Aslan burçları, eli açıklık, organizasyon yeteneğine sahip ve yaratıcıdırlar. Aslan kadınları gösterişli takılardan, ihtişamlı ev gereçlerinden hoşlanırlar. Erkek aslan burçlarına lider ruhlu oldukları için dolma kalem ya da spor sevdikleri için şık bir spor ayakkabı alabilirsiniz.

 

 • Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)

Başak burçları, alçak gönüllü, analizci ve düzenli kişilikleriyle bilinir. Bu burçlara sahip her kişiye rahatlıkla ev aletleri, masa lambası, antika eşyalar alabilirsiniz.

 

 • Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)

 Terazi burçları sessiz, sevimli, romantik, evcimen ve idealist tiplerdir. Bu burcun erkekleri kaliteli giysilerle, dolma kalem ve çok şık cüzdanlarla mutlu edilebilir. Aynı zamanda cinsiyet farkı olmaksızın bu burca ait kişilere sanatsal yönü bulunan hediyeler alınabilir.

 

 • Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)

 Akrep burçları, sezgileri yüksek ve yaptıkları her şeyi mükemmel yapabilme arzusu ile yapan kişilerdir. Erkek akreplere zippo çakmak, kadınlarına ise dekoratif ev eşyaları, mum, kolye, yüzük hediye edebilirsiniz.

 

 • Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)

Yay burçları neşeli, adaletli kişilerdir. Erkek yay grubu burcuna pusula, matara, olta takımı gibi hediyeler sunabilirsiniz. İlginçliği seven yay kadınlarına değişik tasarlanmış ev hediyeleri alabilirsiniz.

 

 • Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)

 Oğlak burcu insanı, güvenilir, kararlı, disiplinli ve sabırlıdır. İş hayatının önde gelen burç gruplarıdır. Her iki cins için şık bir kartvizitlik ya da ofislerinde kullanmaları için çeşitli gereçler alabilirsiniz. Yine her iki cinse değişik saatler hediye etmek yerinde olacaktır.

 

 • Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)

 Kova burçları insancıl, dost canlısı, sadık ve idealist olmalarıyla bilinir. Kova kadınına müzik tutkunu olduğu için müzik kutusu ya da müzik dinlemesini sağlayacak teknolojik hediyeler alabilirsiniz. Erkek kovalara puzzle, pipo seti tercih edebilirsiniz. Ortak olarak da zeka oyunları ya da şık bir kahve makinesi alabilirsiniz.

 

 • Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

 Balık burcunun insanlarında duygusallık ön plandadır. Sempatiklik, alçak gönüllü ve naziklik kişilerdir. Bu burcun kadınları duygusal oldukları için onlara tütsü, mum, çiçek sepeti hediye ederseniz memnun olurlar. Erkekleri için şık bir şarap bardağı ya da onlara da mum, tütsü tercih edilebilir.

 

Online Fal sitelerinden de ulaşım takip yapabilirsiniz.