Astroloji Kulübü / Burçlara Güç Veren Renkler

burclara-guc-veren-renkler
258

Burçlara Güç Veren Renkler

Renkler ruhu doğrudan etkiler. Kendimizi ifade etmek için farklı zamanlarda farklı renkler kullanıyoruz. Bu seçim, elbette renklere yüklenen anlamlarla doğru orantılı. Kendimize uygun, iyi hissetmemizi sağlayan ya da olumsuzluk yansıtacak olan renkleri bilmek zorundayız. Astroloji, renklerin bilincimizle doğrudan iletişim kurduğuna ve kişiyi tamamlayan renkler giymenin, yönetici gezegenlerle etkileşime gireceğine ve dolayısıyla bunun uygun olacağına inanıyor. 

Hangi renklerin sizin için şanslı olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin! Ayrıca; yükselen ve Ay burcunuzu kontrol etmeyi unutmayın! Henüz bilmiyorsanız FalveFal’ın uzman falcılarına danışarak hemen öğrenebilirsiniz!

Koç: Yönetici gezegeniniz Mars ve onu belirginleştiren renk ise kırmızıdır. Mars, aynı zamanda “Kızıl Gezegen” olarak da bilinir. Bu nedenle, sizin güç renginiz kırmızıdır. Kırmızının her tonu, sizin için son derece şanslı sayılır ve gizli enerjilerinizi salmanızave benliğinizi kazanmanıza izin verir. Dost renkleriniz ise pembe ve sarıdır.

Boğa: Yönetici gezegeniniz Venüs, özel bir gezegendir. Sofistik ve estetik yapısıyla bilinir. Sizin şanslı renğiniz saf beyazdır. Stabilite ve pratiklik gösterdiği için sizin güç renginizdir. Venüs, ilişkilerde mükemmel bir denge sağlar. Saf beyaz rengi içinizdeki bu olumlu özellikleri artıracak ve zorluklarla ve kötü deneyimlerle karşı karşıya kalsanız bile, onun güzelliği ve iyiliği bulmanızı sağlayacaktır. Dost renkleriniz ise mavi ve yeşildir.

İkizler: Yönetici gezegeniniz Merkür, istihbarat gezegeni olarak bilinir. Merkür, iletişimin yanı sıra aile ilişkilerini de yönetir ve bu nedenle güçlü bir Merkür'e sahip olmak,  başarı sağlar. Bu nedenle, sizin güç renginiz yeşildir. Çünkü bu renk öz güvenini yükseltir, sağlık ve bağışıklık sağlar. İletişimi geliştirir, uyumlu bir atmosfere yol açar. Dost renkleriniz ise mavi ve yeşildir.

Yengeç: Senin güç rengin süt beyazı! Bu rengin gücü; ilahi ışık, iyilik, masumiyet, saflık ile ilişkilidir ve aynı zamanda mükemmelliğin rengi olarak da bilinir. Bu renk, eylemlerinize dikkat edeceğiniz ve içten ve tüm çabalarına dikkat edeceğin bir yaşam süreceksin. Dost renkleriniz ise kırmızı ve sarıdır.

Aslan: Yönetici gezegeniniz Güneş. Herkes arasında en güçlü ve otoriter gezegen olarak Güneş kabul edilir. Vedik Astrolojisi’ne göre güneş, pembe rengi ile ilişkilendirilmiştir. Bu renk, Güneş ışınlarıyla doğrudan bağlantılı görülür. Pembe renk şefkat, besleyici ve koşulsuz sevgi ve anlayışla ilişkilendirir. Dost renkleriniz ise kırmızı ve sarıdır.

Başak: Yeşil rengi doğaya yakın ve çevre ile uyumlu bir renk olduğu için kalbimizi, zihnimizi ve ruhumuzu yenileyen enerjiye ve gençleştirme gücüne sahiptir.  Merkür, yönetici gezegeniniz olduğu için, Vedik Astrolojiye göre güç renginiz yeşildir. Dost renkleriniz ise mavi ve saf beyazdır.

Terazi: Saf beyaz, Venüs'ün rengidir. Venüs yönetici gezegeniniz olduğu için dolayısıyla güç renginiz saf beyazdır. Saf beyaz herkese çok ince, sakin ve huzurlu bir titreşim sunabilir. Böylece etraftaki pozitif enerjiyi açığa çıkarır.  Dost renkleriniz ise mavi ve yeşildir.

Akrep: Güç renginiz kırmızıdır. Bu rengi aktif olarak hayatınıza dahil etmek size iyi imkanlar sunabilir. Ateşin ve kanın rengi olan kırmızı; sevgiyi, tutkuyu, şehveti ve sıcağı ve cinselliği de vurgular. Dolayısıyla bir Akrep için en uygun renktir.  Dost renkleriniz ise pembe ve sütlü beyazdır.

Yay: Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter’in rengi sarı olduğu için dolayısıyla sizin güç renginiz de sarıdır. Sarı renginin iyileştirme gücü bulunur, anlam ve önem kazandırır. Öte yandan insan vücudundaki çakralara vücutta enerji açma ve yayma özgürlüğü verir. Dost renkleriniz ise kırmızı, pembe ve sütlü beyazdır.

Oğlak: Sizin için mavi en şanslı renktir. Yönetici gezegeniniz olan Satürn’ün güç rengi olarak kabul edilir. Mavi, birçok toplumda barışı temsil eder ve kötü enerjileri engeller. Aynı zamanda oldukça kurumsal bir renk olarak kabul gördüğü için zekayı ve saygınlığı vurgular. Dost renkleriniz ise siyah ve saf beyazdır.

Kova: Yönetici gezegeniniz Satürn’ün güç rengi mavi olduğu için sizin için şanslı olan, güç renginiz de mavidir. Mavi; gökyüzünü, denizi, okyanusu, havayı temsil eder ve kararlılık ve derinlik anlamını taşır.  Mavi, yeteneklerinizi geliştirmek için sağlam bir temel sağlar. Aynı zamanda özgürlüğü temsil eder. Dost renkleriniz ise yeşil ve siyahtır.

Balık: Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in güç rengi sarı olduğu için sizin için şanslı olan, güç renginiz de sarıdır. Sarı rengi kötülükleri engellediği için bağlılık, ibadet, inanç ve dua sembolü olarak da kullanılır. Hayatınıza sarıyı dahil etmenin evlilikte mutluluğu ve ilişkilerde memnuniyeti sağladığı söylenir. Dost renkleriniz ise kırmızı ve pembedir.

Yönetici gezegenler, doğum haritamızdaki evler kişiliğimiz hakkında daha fazla detay sunar. Sen de burcunla, dolayısıyla kendinle ilgili daha fazla bilgiye erişmek istiyorsan hemen FalveFal’ın uzman yorumcularından Yıldız Falı baktır, haritana eriş!