Astroloji Kulübü / Burçların Cinsellik Üzerindeki Etkisi

burclarin-cinsellik-uzerinde-etkisi
12459

Burçların Cinsellik Üzerindeki Etkisi

Burçların hayatın her alında etkili olduğu bilinen bir gerçek. Astroloji Kulübü'nden burçların cinsel hayattaki etkilerini okuyabilirsiniz

 Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Koç burçları cinsellikte her türlü yeniliğe açıktır. Tutkulu ve enerjiktirler. Ancak çok çabuk sıkılabilirler. Bencillik, hızlılık ve hakimiyet kurma belirgin özellikleridir. Fantezi kurmayı ve cinsel oyunları severler.

 Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

 Boğa burçları romantik ortamlardan hoşlandıkları için bu tarz ortamlar onlardaki seks isteğini arttıracak bir etkendir. Duygusal boğalar daldan dala konmayı sevmezler. Seks konusunda da partnerleri tek olsun isterler. Ateşli boğalar için dokunmak ve koklamak seks hayatında önemlidir. Bu yüzden temiz kokular ve ten durumunuz önem arz eder.

 

   İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

 Hayatlarındaki anlık değişken yapıları seks konusunda da kendini gösteren ikizler burcu bazen aşırı istekli ve arzu dolu olabilirken, bazen de hareketsiz olabiliyor. Sıradanlığı sevmeyen ikizler bazen aynı kişiyle seks yaptıkların da rutine girmiş olduklarından bu durumdan kaçabilirler. Yatakta sürprizlerden hoşlanırlar.

 

   Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)

Cinsellikte yoğun bir duygu isterler. Yengeç burçları için farklı deneyimler korkutucu olabilir. O yüzden süreklilik ve aynı mekan konusunda ısrarcı dırlar.

 

   Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)

Aslan burçları partnerlerinde netlik ister. Tutku oranları yüksek bir burçtur. Yatakta iyi olduklarını duymak onlara haz verir. Aslan burcu hep dizginleri tutan kişidir.

 

   Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)

Başak burçlarının prensipleri olan temizlik ve titizlik, cinsel yaşamlarında da olmazsa olmazlarıdır. Ayrıca seçici ve duygusal hareket ederler. Yatakta yönlendirme yapmayı severler.

 

   Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)

Terazi burcu için dış görünüş oldukça önemlidir. Güzellik ve ten uyumu kriterleri arasındadır. Bunlar karşısında yoksa cinsel ilişkiden bahsetmek oldukça zayıf olur. İki tarafında aynı oranda mutlu ve tatmin olması, eşitliği seven burcunun özelliği olarak cinsellikte de ona eşlik eder.

 

   Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)

Ufak detaylarla bile uyarıla bilen cinsel hayata sahip akrep burçları, burç kuşağının en tutkulu burçlarıdır. Seks onlar için günlük rutinde yer alan bir etkinliktir. Her an her yerde cinsel ilişkiye girebilirler. Farklılıklara açıklardır. Seksi iç çamaşırlarını severler.

 

   Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)

Özgür ruha sahip yay burçları için plansız yapılan seks daha caziptir. Yer ve mekanın hatta partnerlerinin değişmesi tercih edecekleri bir durumdur.

 

   Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)

Düzenli oldukları için oğlak burçları yeni ilişkiler denemeye açık değildir. Kolay beğenmezler, sınırları olduğu için bağ kurmazlar. Seks hayatına yerine getirilmesi gereken görev gibi bakarlar. Tutkuları neredeyse hiç yoktur.

 

   Kova Burcu (21 Ocak- 19 Şubat)

 Kova burçları partnerlerinde mutlaka sosyal veya duygusal paylaşım ararlar. Cinsel hayatta yeni deneyimleri severler. Ancak ilişki olsun diye çaba sarf etmezler. Erotik içerikli her şey dikkatlerini çeker.

 

   Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

Duygusallık, tutku, ihtiras balık burçlarının cinsellikte aradıkları özelliklerdir. Romantizm, mum ışığı, güllerle dolu bir oda cinsel dürtülerini harekete geçirebilir. İlişkilerinde hakimiyet kurmayı hiç sevmezler.