Astroloji Kulübü / Burçların En Güzel Özellikleri

burclarin-en-guzel-ozellikleri
30553

Burçların En Güzel Özellikleri

Koç

Koç burcu özgürlüğüne çok düşkündür. Yeni şeyler denemeyi sever ve oldukça cesaretlidir. Macera severler ve gözü karadırlar. Oldukça enerjik bir yapıya sahiplerdir. Açık sözlülükleriyle bilinirler. Şefkatlidirler.

Boğa

Boğa burcu sabırlı ve sevecen bir burçtur. Güvenilirler ve iş yaşamında uyumlu ve özenlidirler. Dikkatli ve iradeli bir yapıları vardır. Pratik ve azimlidirler. Dayanma güçleri yüksektir. Sanatçı ruhlu insanlardır. Romantik bir yapıya sahiptirler.

İkizler

İkizler burcu mantıklı ve zekidir. Hareketli bir yapıları vardır. Eğlencelidirler. Zeki ve iletişimde yeteneklidirler. Çok yönlü oldukları için her şeye kolay adapte olurlar ve her işe yatkındırlar.

Yengeç

Yengeç burcu zeki ve beceriklidir. İyi kalpli ve duyarlıdırlar. Duygusal ve hassas bir yapıları vardır. Ilımlıdırlar. Anlayışlı ve koruyucudurlar. Genellikle nazik olurlar. Amaçlarından kolay kolay vazgeçmezler. Özgün ve etkileyicidirler.

Aslan

Aslan burcu karizmatik ve heyecanlıdır. İyi ve güzel konuşurlar. Elleri açıktır, cömerttirler. Kendinden emin ve kararlıdırlar. Cesur ve yaratıcı bir yapıları vardır. Geniş düşüncelidirler. Dobra ve koruyuculardır.

Başak

Başak burcunun analiz gücü yüksektir. Titiz olmaya, her şeyin düzenli olmasına dikkat ederler. Dakik ve detaycıdırlar. Çalışkan ve gayretli bir yapıları vardır. Zevk sahibidirler. Hazır cevap ve pratiklerdir.

Terazi

Terazi burcunda olanlar uyumlu ve geçimli insanlardır. Arabulucu olmalarıyla bilinirler. Tarafsızdırlar. Geçimli bir yapıları vardır. Sosyal ve işbirlikçidirler. Adil ve düşüncelilerdir. Adalet duyguları gelişmiştir. Paylaşımcı ve sevimlidirler.

Akrep 

Akrep burcunun sezgileri yüksektir. Kararlı ve güçlü yapıları vardır. İnce fikirlidirler. Amaçlarına bağlıdırlar. Aile ve arkadaşlarına çok önem verirler. Derine inen, araştırıcı bir yapıları vardır. Sabırlıdırlar.

Yay

Yay burcu güler yüzlü ve açık fikirli insanlardır. Özgürlüklerine düşkündürler ve dürüsttürler. Umutlu ve neşeli bir yapıları vardır. Yardımsever, hoş görülü, açık sözlüdürler. Dürüst ve güvenilir olmalarıyla bilinirler.

Oğlak

Oğlak burcu oldukça güvenilir bir burçtur. Kararlı, düzenli ve dürüsttürler. Görev duyguları gelişmiştir. Olgun ve güvenilir bir yapıya sahiptirler. Disiplinlidirler. Sistematik ve pratiklerdir.

Kova

Kova burcu sevecen ve arkadaş canlısı insanlardır. Yaratıcıdırlar. Açık görüşlü ve toleranslı bir yapıya sahiptirler. Başkalarını düşünürler, bencil değillerdir. Sosyal ve dışarıya dönüktürler.

Balık

Balık burcu oldukça duygusal, fedakar ve içtendirler. Uyumlu ve iyi kalplidirler. Merhametli, verici ve mütevazidirler. Hassas ve duyarlıdırlar. Oldukça romantiklerdir. Anlayışlı ve arkadaş canlısı insanlardır.