Astroloji Kulübü / Burçların Erkekleri Nelerden Hoşlanmaz

burclarin-erkekleri-nelerden-hoslanmaz
5571

Burçların Erkekleri Nelerden Hoşlanmaz

Koç 

Hareketli olduğu için sekse oldukça düşkün olan Koç erkeğine en itici gelen davranışlar, özel hayatının dışa yansıtılması, verdiği sırrı bir dostunun tutamayışı ya da ilişkisini gözler önünde yaşayacak davranışlar(öpüşmek, cinsel temaslar kurmak gibi). Oldukça kibar ve ince düşünceli olduğu için başkalarından aynı nezaketi göremeyen koç burcunun bulunduğu ortamdan rahatsız olduğunu ortamı terk edişinden kolaylıkla anlayabilirsiniz.

 

Boğa 

Gösterişe ve kişisel bakımına oldukça özen gösteren Boğa erkeği, aynı hareketi karşı cinsten de bekler. Eğer bakımsız veya güzel gözükme çabası olmayan bir kadınsanız, bir Boğa karşısında fazla şansınız yok demektir. Sizden seksi ve bakımlı olmanızı bekler. Fakat bunu abartırsanız da aynı şekilde soğumasına sebep olabilirsiniz. Denge önemli.

 

İkizler

 

İkizler erkeği zaman zaman hareketi sevse de, evde geçirdiği kaliteli zamanı da bir o kadar sever. Yani çok yönlü bir yapısı olduğundan rahatlıkla bahsedebiliriz. Eğer tekdüze bir yaşam ya da zevklerden bahsediyorsak, İkizler erkeği ceketini alır, gider. Eğer ona alternatif yenilikler sunamıyorsanız, onun maceralarına ve tutkulu yapısına ayak uydurmanız, aksi takdirde her an kapıda bekleyen bir ayrılığa hazırlıklı olmalısınız.

Yengeç 

Eğlenmeyi, şakalar yapıp insanları güldürmeyi seven sevimli yapısıyla Yengeç erkeği, bazen de çok karanlıklara boğulup kendini depresyondan anksiyeteye çeşitli ruh hallerinin kollarına bırakabilir. Böyle durumlarda anlaşılmayı, sevilmeyi ve yanında olunmasını arzular. Eğer onun bu bunalımlı ve sancılı dönemiyle baş edecek enerjiniz ve motivasyonunuz yoksa veya gerektiğinde yalnız bırakamayacak kadar anlayışlı değilseniz, bu Yengeç erkeğinin size yüklediği değeri bir anda yok etmesine sebep olur ve sizden derhal uzaklaşmayı tercih eder.

 

Aslan 

Her zaman centilmen ve kibar yapısıyla dikkat çeken Aslan erkeği partnerinden de aynı şekilde düşünceli ve nazik olmasını bekler. Taviz vermediği konular keskindir ve karşısından bunlar için bir çaba ya da gelişme göremezse, lafı çok uzatmadan sizden ayrılması kaçınılmaz olacaktır.

Başak 

Bir Başak erkeği için samimiyet her şeydir. Derdini sıkıntısını açıkça dile getirebilen ve kavga etmeden tartışabilen bir kadın onun için bulunmaz Hint kumaşıdır. Zekaya ve işlevselliğe oldukça fazla önem veren Başak bununla beraber gerektiği kadar bakımlı olmanızı ve olgun olmanızı bekler. Eğer aradığı kriterleri bulamıyorsa, çok da çaba göstermeyi tercih etmez.

 

Terazi 

Sosyallik terazi için yaşamın anlamı denebilecek derece önemlidir. Kendi sosyal çevresinin yanında karşı cinsin de sosyal çevresinin kaliteli ve bol olmasını bekler. Fiziksel teması fazla sevmeyen Terazi erkeği mesafeli ilişkiyi tercih eder ve onu bu konuda kesinlikle rahat bırakmanızı bekler. Aradığı kriterleri sizde bulamıyorsa, yavaşça bulunduğu ortamı terk eder.

 

Akrep

Akrep gelişigüzel gelişip büyüyen ilişkilerden ziyade kovalayıp, uğraştığı ilişkiye daha çok bağlanır. Yani bir Akrep erkeğiyle birlikte olmak için biraz kendinizi ağırdan satmanız gerekir. Fakat bu süre de uzadıkça zamanla soğumaya ve başka hedeflere yönelmeye başlayacaktır.

 

Yay

Yay erkeği sevgiliden önce çok eğlenebileceğiniz ve hayatınızın en büyük tecrübelerini size yaşatabilecek kadar ekstrem bir modeldir. Onunla önce arkadaş sonra sevgili olmanız, onu size karşı olduğu gibi görünmesini sağlayacak, size kalbini değil tüm ömrünü vermesini bile sağlayacaktır. Fakat bunu başarabilecek kadar cesur musunuz?

 

Oğlak 

Akıl, zekâ, pratiklik. Oğlak erkeğinin kapısını açacak olan bu üç anahtarı unutmamak gerekir. Özellikle sosyal çevresiyle sizi tanıştırırken, sizin zeki olmanız onun önceliğidir. Zeki olmadığınızı düşündüyse, muhtemelen hayatındaki kimseyi tanıyamayacaksınız demektir. Ve onu da bir süre sonra hayatınızda görmeye elveda diyebilirsiniz.

 

Kova 

Duygusallığıyla ön plana çıkan Kova erkeği, karşısında biraz daha mantıklı bir kadın arar. Eğer ondan daha duygusal olduğunuzu düşünüyorsanız, Kova’yla çok iyi arkadaş olabilirsiniz. Fakat sevgili olarak pek şansınız yoktur. Hayatına sorunla değil, çözümle gitmeniz gerekir. Özgürlüğüne düşkün olan bu burcun erkeği kısıtlanmaya gelecek hiçbir harekete tahammül etmez.

Balık 

Genelde yalnızlığı tercih eden Balık erkeği, ilişkisini sosyal ortamda yaşamayı pek sevmez. Zaten kendi de kalabalık yerlerden hoşlanmaz. Yapmak istemediği şeylerde ısrar etmeniz, onu manipüle etmenize değil, sizden soğumasına yol açabilir. Sevdiremiyorsanız, vazgeçin.