Astroloji Kulübü / Burçların Kadınları Nelerden Hoşlanmaz

burclarin-kadinlari-nelerden-hoslanmaz
2452

Burçların Kadınları Nelerden Hoşlanmaz

   Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

 Koç burcu kadınları onlara yalan söylenilme sinden nefret ederler. Kıskanç erkeklerden hoşlanmazlar. Ucuz parfüm kullananlar onlara yaklaşmamalı. Gümüşlerinizi koç kadını yanında kontrol altına almalısınız. Çünkü gülerken ses çıkarmanız onları ortamdan anında uzaklaştırır. Önemli bir nokta koç kadınına ısrar etmeyin ve kıskançlık yaparak onlar bunaltmayın.

 

     Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

 Boğa burcunun kadınları değişimden pek hoşlanmaz. Rutinleri onlar için önemlidir. Yemek yemeyi çok seven boğalara asla lezzetsiz yemek sunmayın. Bu onları hüsrana uğratır. Boğalar kendilerini güvende hissetmek isterler. Güvencesiz hayat onları bunalıma sürükler. Ve koç kadınları gibi boğalardan yalandan asla haz etmez.

 

    İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

 İkizler kadını planlı yaşayan insanlardan pek hoşlanmaz. Bekletilmek onları sinir eder. Korumacı tavra sahip ve iyi giyinmeyen insanlardan hemen uzaklaşırlar. Kıskançlık, yalan ve zorunda olmak lugatlarında yoktur.

 

    Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)

 Yengeç burcunun kadınları boş sözlerden ve yalandan asla hoşlanmazlar. Aile onlar için önemli olduğundan, ailesini önemsemeyen kişilerden uzak dururlar. Horlayan ve düzensiz kişiler sinirlerini bozar. Bir yengeç kadınının asla eşyalarına izinsiz dokunmayın.

 

    Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)

 Aslan burcu kadını kendisine güvenil memesinden nefret eder. Pis kokan ve kıyafetine özen göstermeyen bir kişiyseniz aslan kadınından uzak durun. Tutumlu aslan burcunun yanında çok para harcamanız onları kızdırabilir. Sakın bir aslan kadınını görmezden gelmeye kalkmayın. Zira canınıza okuyabilir.

 

    Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)

 Başak burcu kadını çok bilmiş ve sürekli organizasyon yapan insanlardan hiç hoşlanmaz. Çünkü bu onların işidir. Asla başak burcuna emrivaki yapmaya kalkmayın. Ağzınızın payını alırsınız. Laubalilik ve yalakalık yapan insanlardan nefret ederler. Düzensizlik ve erken uyanmak sevmedikleri şeyler arasındadır.

 

    Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)

 Bekletilmekten asla hoşlanmaz terazi burcu kadını. İlgisiz davranışlar canlarını sıkar. Ancak hesap sorulmasını da istemezler. İki yüzlü, kötü niyetli insanlar terazilerden uzak durun. Ve şaka yaparken iki kez düşünün.

 

   Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)

 İnatlaşma konusunda karşınızdaki akrep kadını ise inadınızı hemen bir kenara kaldırın. Akreplerin arkasından konuşmaya kalkmayın. Sıradanlık akrepleri sinir eder. Onlara asla yalan konuşmayın ve ihanet etmeyin. Israr edilmesi pek hoşlarına gitmez.

 

   Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)

 Yay burcu kadınları sözünde durmayan ve yüzsüz insanları sevmez. Yay burcunun etrafın daysanız tembel davranmayın. Para sayan insanlardan ve alaycı insanlardan hoşlanmazlar. Yay burcu kadınından sürekli özür dilenmez.

 

   Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)

 Karamsar, amaçsız bir kişilikseniz oğlak burcu kadınlarına yaklaşmayın. Aşırı makyaj ve dar elbise giyen kişileri etraflarında istemezler. İradesi zayıf ve ayakları yere sağlam basmayan insanları sevmezler.

 

   Kova Burcu (21 Ocak- 19 Şubat)

 Kova burcu kadınları etraflarında zalim ve cahil insanlar istemez. Hüzünlü hikayeleri sevmez, sıkıcı insanlardan uzak dururlar. Hayat tecrübesi olmayan ve kötülük düşünen insanlarla arkadaşlıklar kurmazlar.

 

    Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)

 Balık kadınları sabit fikirli, kaba ve anlayışsız insanları sevmezler. Küfürlü şaka yapanları anında uzaklaştırırlar. Balık burçlarının yanında kötü ayakkabı ve kapalı giysiler tercih etmeyin. Ve alkol kullanmayın.