Astroloji Kulübü / Burçların Tüketmemesi Gereken Yiyecekler

burclarin-tuketmemesi-gereken-yiyecekler
12521

Burçların Tüketmemesi Gereken Yiyecekler

Koç

Koç burcuna mensup kişiler hareketli kişilerdir. Gün içinde durmadan bir iş peşinde koştururlar. İşleri olmasa bile kendilerine bir iş buluverirler. Bu da onların iyi bir beslenmeye ihtiyaçları olduğunu gösteriyor. Ama çok iş var diye fast food ile beslenirler. Koç burçları, fast food tüketmeyin!

Boğa

Yemek ye ve yat. En sevdikleri aktivite budur. Yemek yapmayı seven bir burç olan boğa üşengeçlikten hep dışardan yemek söyler. Dışarıdan yemek yemeye bir an önce son verin.

İkizler

İkizler burcu insanları yemek konusunda da kararsız kalıyorlar. Her zaman en sağlıklısını tercih edin ve kararsızlığınız da artık burada bitsin.

Yengeç

Duygusal yengeç burçlarının en düşkün oldukları şey tatlıdır. Tatlıdan uzak durun canımızı yiyin.

Aslan

Sade kahve bir yandan yararlı olsa da bunu çok sık tüketmek sağlığınız için zararlıdır sevgili aslan burçları. Her şeyin sadesi güzel diyorsunuz tamam ama her şeyin de gerekli olduğu kadar tüketileni makbuldür.

Başak

Sporu seven bir yapıda olan başak burçları sağlığını bu kadar düşünüyorsa paketli gıdalardan da uzak durmalıdır.

Terazi

Az yiyince sağlıklı olacağını düşünen terazi burçları çok büyük yanılıyorsunuz. Gerekli kaloriyi almazsanız kilo bile alabilirsiniz. Önemli olan sağlıklı besinler tercih etmektir. Az yemek yemek birçok sağlık problemine yol açabilir.

Akrep

Abur cubur tüketmek akrep burçlarının baş belasıdır. Akrep burcu insanları birer abur cubur bağımlısıdırlar. Normal yemekten çok abur cubur tüketirler ve neredeyse onunla beslenirler. Abur cubura elveda deyin!

Yay

Orta yolu bulamayan burç, yay burcu. Ya çok hızlı yemek yerler ve hemencecik kilo alırlar ya da hiç yemek yemezler. Yemek yiyin fakat yavaş yiyin.

 

Oğlak

Oğlak burcu insanları lütfen ne bulursanız yemeyin. Sevdiğiniz bir yemek olsun. Sağlıklı sağlıksız sizler için fark etmiyor.

Kova

İleride şeker hastası olmaya aday burçlardan kova. Yediğiniz yiyeceklerin besin değerleri üzerinde düşünmenizi öneriyoruz.

Balık

Duygusal balık burcu insanları, yemek de duygularınızla karar verebileceğiniz bir şey olabilir. Sizi mutlu edecek yiyecekler tercih etmekten çekinmeyin.