Astroloji Kulübü / Burcuna Göre Hangi Netflix Belgeselini İzlemelisin?

burcuna-gore-hangi-netflix-belgeselini-izlemelisin
15221

Burcuna Göre Hangi Netflix Belgeselini İzlemelisin?

Koç:  Koç burçları için önerebileceğimiz en iyi Netflix belgeseli Minimalizm isimli belgesel. Cesaretli, istekli, savaşçı koç burçları henüz 30’lu yaşlarındayken minimalizmle tanışan iki arkadaşın hikayesini izlerken eminiz ki kendinde birçok şey bulacaklar.

Boğa: Boğalar mı demeliyiz yoksa sanatçılar mı? Boğa burcu insanların çoğu ya sanatçıdır ya da bir yerlerden sanata yatkınlıkları vardır. Tam da Boğalara göre olan Soyut Düşünce: Tasarım Sanatı’nı henüz izlememiş bir Boğa burcuysanız hiç gecikmeden izlemenizi öneririz.

İkizler: İkizler burcu insanları doğuştan meraklı insanlardır. Araştırmacı kişiliklerine hitaben onlara Ikarus’u öneriyoruz.

Yengeç: Duygusal bir yapısı olmasına karşın duygusal hikayeleri de dinleyip daha da duygulanmaktan hoşlanan yengeç burçları için netflix yapımı en uygun belgesel olarak Gaga: Five Foot Two’yu uygun gördük. Peçetelerinizi ve abur cuburlarınızı alın ve belgeselin tadını çıkartın sevgili yengeçler.

Aslan: Biliyoruz ki aslan burçları zaten en iyi belgeselleri çoktan keşfetmiştir fakat bizden de bir öneri isterlerse Aslan burçları için Jim ve Andy belgeselini öneriyoruz. Bu belgesele bayılacaksınız!

Başak: Sağlıklı yaşamayı seven ve bununla ilgili şeyleri de sık sık araştıran okuyan, izleyen Başak burçları için Gıda Suçları belgeselini öneriyoruz. Yer yer sinirlenip, yer yer şaşırarak ve durmadan yorum yapıp konuşarak izleyeceğinizden hiç şüphemiz yok.

Terazi: 13. Madde belgeseli tam sizlik sevgili Teraziler. Haklı ve haksız arasında Teraziler gibi belgesel de bunu konu edinmiş.

Akrep: Akrepler için elimizde ne varmış… Seeing Allred. Siyaset ve haksızlık temalı belgesel sizin için çok sürükleyici olacak diye düşünüyoruz.

Yay: Özgür ve geleceği daima görebilen, planlayan Yaylar, Yeni Cinsel Devrim Belgeselinde bizce kendilerini bulacaklar. Yeni olan her şeye merakınız olduğunu biliyoruz bakalım bu belgesel hakkında ne düşüneceksiniz.

Oğlak: Banking on Bitcoin diyoruz ve yorumu Oğlaklara bırakıyoruz.

Kova: Komplo teorisi eşittir Kova burçları. Buyrun size merakla izleyeceğiniz bir belgesel. Casting Jonbenet.

Balık: Hayal kurmayı seven ve uzun hikâyelerden hoşlanan balık burçları için Kertenkeleler için Ayakkabı Yapan Çocuk belgeselini öneriyoruz. İyi seyirler!