Astroloji Kulübü / Burcuna Göre Neden Yalnızsın?

burcuna-gore-neden-yalnizsin
18721

Burcuna Göre Neden Yalnızsın?

KOÇ

Koç burcu mensupları aşkı bir yarışma gibi görürler ve hep kazanan olmak isterler. Yanlış bir mücadelenin içerisinde koşturup dururken neden yalnız olduklarını bir türlü akıllarına getirmezler. Yalnız olan koç burçları bu davranışlarındaki ısrarları nedeniyle yalnızlar.

BOĞA

Boğalar, boğa gibi inatlar. İnatları konusunda ısrarcı olurlarsa geçimsiz bir partner olurlar. Garantici yönlerinden dolayı kimseye şans vermezler bu nedenle de hayatlarına kendi tercihleri nedeniyle yalnız devam edeler.

İKİZLER

Sadakatsiz ilişki yerine bekar ol ve sadakatsizlik etme diyebiliriz İkizler insanlarına. Her çiçekten bal almaya kalkan yalnızlıkla kalır.

YENGEÇ

Yengeçler alınganlıklarından dolayı kimseyle bağ kuramıyorlar. Karşı tarafın her davranışını kendi üzerine alınan yengeçler bu nedenle hala yalnızlar.

ASLAN

Her şeyin en iyisini, en güzelini Aslanlar bilir. Ama karşı tarafında söz hakkının olduğunu ve doğru bildiği ve iyi olduğu konular olduğunu unutuyor aslanlar. Sevgi değil nefret kazanıyorlar.

BAŞAK

Başak burcu insanları, en seçici insanlardır. Her insanda bir kusur bulabilirler. Durum böyle olunca da yalnızlık ömür boyu…

TERAZİ

Terazi burcu insanı aslında hiç yalnız kalmak istemez ve bu nedenle de her zaman kollarında biri vardır. Ama herkesi kollarına taktıklarından bir türlü bir birlikteliğin içinde yer alamazlar. Sonucunda yalnızdırlar.

AKREP

Tüm geçmiş ilişkilerinde kendilerine yapılan yanlışların çetelesini tutarlar. Bu yanlışlara tekrar maruz kalmamak için de insanlara şüpheci yaklaşırlar. Bu halleri Akrepleri bir hayli itici gösteriyor. Bu güven problemleri dolayısıyla da yalnız kalıyorlar.

YAY

Yaylar yaşamlarını eğlenceli bir gezi programı tadında yaşar. Fakat beraberlik kalıcı bir şeydir. Buna uyum sağlayamazlar. Bu nedenle de yalnızdırlar.

OĞLAK

İşine aşık olan oğlakların gözü gerçek aşka hiç uğramıyor. Hal böyle olunca da yalnızlıktan şikayet edecek vakitleri bile olmuyor.

KOVA

Çok arkadaş canlısı bir yapıları olmasına rağmen, o kalabalık arkadaş ortamında yalnız kalırlar. Aslında içten içe yalnızlığı sever kimseyi belli çizgilerden içeriye sokmazlar.

BALIK

Balık burcu insanları romantik aşk filmlerinden ve masallardan oldukça etkilenmiş ve gerçek dünyada da aynını arayan insanlardır. Fakat böyle bir aşklar ancak masallarda mümkündür.