Astroloji Kulübü / Dolunay Şöleni ve Burçlara etkisi

dolunay-soleni-burclara-etkisi
156

Dolunay Şöleni ve Burçlara etkisi

12 Kasım itibariyle Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay, Akrep’teki Merkür Retrosu’nun tam karşısında konumlanıyor. Dolunay’ın genel etkileri, burçlara etkisi ve korunma yöntemleri bu yazıda! Etkiler her birey için farklı olabilmektedir, daha detaylı analiz için mutlaka yıldız falı bilen bir uzmandan yardım almanız gerekiyor. 

Yükselen, Ay ve Güneş burcunuzu (öz burcunuz) kontrol etmeyi unutmayın.

Boğa’da Dolunay

Dolunay’ın Boğa burcunda gerçekliyor oluşu bizleri güzelliğe, bakıma, sakinliğe ve güven ihtiyacımızı karşılamaya yöneltebilir. İşleri akışına bırakacağımız, gelir-gider tablolarının ön plana çıktığı bu süreç bazı kıskançlıkları da besleyebilir. 

Dolunay'ın Aldatıcı Etkileri

Dolunay geldi, ancak hoş geldi mi anlayabilmek için gökyüzünün genelini yorumlamak gerekir. Duygusal dengemiz ve sağlığımız için ekstra dikkat etmemiz gerekiyor. İşlerimiz ayın sonuna doğru sakinleşiyor ancak Dolunay hüküm sürdüğü için hiç de kolay olmayacaktır. Olaylara pozitif bakış açısı ile yaklaşmak bu süreçte yardımcımız olabilir. 

Öte yandan retro harekette olan Uranüs’e karşı çıkan Mars ile takıntılar açığa çıkabilir ve inatçı tavırlarımız baş gösterebilir. Venüs ve Neptün’ün girdiği açı da duygusal anlamda bocalamamıza neden olabilir. Hislerde bulanıklık ve dengesizlik görülebilir etkiler arasında.

 

Dolunay’ın Burçlara Etkisi

Koç ve Yükselen Koç

Dolunay, iş alanında sizleri zorlamaya devam edecek gibi görünüyor. Yeni bir işe başlamak için Merkür Retrosu’nun sonlanmasını beklemelisiniz. Kariyer alanınızda ve benzeri şeylerde önemli değişiklikler yapmak için iyi bir dönemdesiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Zorluklara rağmen üretken ve başarılı olacaksınız. Dolunay tam kalbinizde hareket ediyor. Sizin için çok önemli bir dönemdesiniz, sizi engelleyen her ne varsa bunlardan kurtulabileceksiniz. Diğer yandan kişisel farkındalığınız ve çekiciliğiniz artıyor.

İkizler ve Yükselen İkizler

İş ve aşk hayatınız doğrudan enerjiler altında, neyse ki bu etkiler genel anlamda olumlu. Elbette bazı engellerle karşı karşıya kalacaksınız. Merkür Retrosu aradığınız aşkı bulmanızı geciktirebilir ve eski sevgilileriniz bu dönemde kapınızı çalabilir. Sağlığınız daha da güçlü hale geliyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Eğer bir ilişkiniz varsa ayın 19’una kadar olan süreç sizi biraz zorlayabilir. Özellikle iletişimsel problem yaşayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa önünüze bazı duvarlar örülebilir. Bu duvarlar aşamayacağınız boyda değil. Bu Dolunay sizin gücünüzü test etmek istiyor.

Aslan ve Yükselen Aslan

Dolunay, günlük rutininizde bazı zorluklar hazırladı. Ani değişimler mümkün görünüyor. Bu süreçte sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aşk yaşamında ise biraz daha toleranslı davranmanızda yarar var.

Başak ve Yükselen Başak

Dolunay, para alanınızı etkisi altına alıyor. Harcamalarınızı kontrol altına almalısınız. Günlük hayatta aksilikler yaşayabilirsiniz, Merkür Retrosu sizi rahat bırakmayabilir. Öte yandan ailenizle olan bağlarınız Dolunay ile daha da güçlü hale geliyor. Eviniz ile ilgili tadilatlar gerçekleşebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Daha ince düşünceye ihtiyaç duyabileceğiniz bir dönem. Maddi açıdan rahatlamanın eşiğindesiniz. Yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz oldukça güçleniyor. Bu iki haftalık süreçte arkadaşlarınız çok iyi bir rol oynuyor. Daha fazla sosyalleşmeniz mümkün görünüyor.

Akrep ve Yükselen Akrep

Dolunay, arkadaşlıklarınızı hedef alıyor. İki haftalık süreçte yanlış anlaşılmalar, yanlış aktarımlar görülebilir. Bu durumda Merkür Retrosu’nun da parmağı olduğu apaçık. Ancak sağlıksız ilişkilerinizi fark etmek ve onları hayatınızdan temizlemek için harika bir süreç olacak. Lüks harcamalardan uzak durmanız gerekiyor.

Yay ve Yükselen Yay

Dolunay, iş alanında ilerlemenizi sağlayabilir. Terfi, daha iyi bir işe geçiş mümkün görünüyor. Bu durum sosyal çevrenizi genişletmek için yardımcı olacak. Karşınıza bazı zorluklar çıkabilir ancak Dolunay onlarla cesurca yüzleşmenizi istiyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İş yaşamınızda sorunlar mevcutsa Dolunay bunları daha da görülebilir hale getirecektir. Dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz ve korkuya asla yer yok. Sosyal becerileriniz oldukça yüksek görünüyor, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Hem kendinizi hem işinizi tanıtmak için muhteşem bir döneme giriş yaptınız. Dolunay bu alanda size bazı engeller hazırlamış olabilir ancak hepsi üstesinden geleceğiniz zorlukta. Taşınma fikri aklınıza düşebilir, iş değişikliği için düşünceler sizi sarabilir ancak bunun bu dönem için çok da doğru olmayacağı fikrine sahip olabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Eğer teknolojiye dayalı bir işiniz varsa Dolunay ve Merkür Retrosu birleşip bu alanı tehlike altına alabilir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gereken bir dönem. Geliriniz bu dönem yükselişe geçebilir, enerjiler destekleyiciniz. Eğer iş arıyorsanız, sosyal becerilerinizin yardımını göreceksiniz.

 

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, uzmanlarımızdan 7/24 online doğum haritası alabilirsiniz. www.falvefal.com