Astroloji Kulübü / Düşük Kalorili Yiyecekler

dusuk-kalorili-yiyecekler
17320

Düşük Kalorili Yiyecekler

Düşük Kalorili Yiyecekler

Sevdiğiniz tüm yiyecekler yüksek kalorili diye düşünmeyin. Düşük kalorili ve çok lezzetli birçok yiyecek var. Yiyip yiyip kilo almayacağınız bir şey olduğunu illa hayal etmişsinizdir. Şimdi size hayal ettiğiniz o yiyeceklerin isimlerini vereceğiz. Hazır mısınız?

Salata

Salatayı tuz ve yağ eklemedikçe istediğiniz kadar çok tüketebilirsiniz. Özellikle yeşillik seven bir insansanız buyurun doya doya salata yiyin. Salatayı tuzsuz ve yağsız tüketmeye alıştığınızda bu tıpkı şekeri bıraktıktan sonra çay ve kahvede hissedildiği gibi salatanın da tadı size daha güzel gelmeye başlayabilir. Ayrıca zeytinyağı koyarsanız da hiçbir zararı olmayacağını düşünüyoruz.

Çilek

Çilek dünyaya gelmiş olan en güzel meyvedir. Hem bu kadar sevimli bir görünüme sahip hem de zayıflamaya dahi yardımcı olan bir meyve daha olabilir mi? Çileği istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Kalp sağlığı için yararlı ve enerji verici bir etkisi vardır.

Kiraz

Kirazı da bol bol tüketin fakat çok abartmayın demek zorundayız. Kan şekerinizi düşürebilir. Yine de ödem attırdığını söylemeden geçemeyeceğiz.

Ananas

Pek çok diyet listesinin en ünlü meyvelerindendir. Diyetlere bile sık sık yazılan bu güzel meyve liflidir ve kilo vermenize yardımcı olur.

Kabak

Kabağı istediğiniz kadar yiyin. Kilonuz olmasa da yiyin. Sizleri rahatsız eden o küçük karın şişkinliklerini de alıp götürecektir.

Karpuz

Karpuzdan kilo alanı hiç duymadık ve duymayacağız da. Su oranı yüksek olan lezzetli meyve zayıflamak konusunda sizlere yardımcı olabilecek meyveler arasında.

Salatalık

Salatalık ve karpuz sululukları açısından birbirlerine çok benzerler. Sulu sebze ve meyveler ödem atmanıza yardımcı olurlar ve sizi yenilerler.

Patlamış mısır

Hiçbir şekilde kilo yapmaz. İstediğiniz kadar yiyin. Yalnızca tuz ve yağı malzemeler arasından çıkartmayı unutmayın. Emin olun patlamış mısır her türlü lezzetli bir yiyecek.

Yumurta

Ama haşlanmışı. Tok tutma özelliği sayesinde yumurta tükettiğinizde kendinizi gün içinde tok hisseder ve çoğu yiyecekten alamadığınız proteini de almış olursunuz. Yumurta tüketmekten çekinmeyin. Çoğu sporcu tahmin edemeyeceğiniz kadar çok yumurta tüketmektedir. Buna rağmen sağlıklı bedenlere sahip sporcuları kendinize referans olarak alabilirsiniz.

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.