Astroloji Kulübü / El Falı Hakkında Bilinmeyenler

el-fali-hakkinda-bilinmeyenler
10103

El Falı Hakkında Bilinmeyenler

 

  • El falı bakılırken şimdiki zamanla ilgili şeyleri öğrenmek istiyorsanız falcınız sağ elinizi yorumlar. Şuanla ilgili her şey sağ elimizdedir. Geçmişle ilgili gerçekleri duymak istiyorsanız da falcınız sol elinizi yorumlamak isteyecektir. Fakat bir elinizdeki el çizgilerinin daha az belirgin olması durumunda falcı el çizgilerinin ve yükseltilerinin en belirgin olduğu ele bakarak hem geçmişi hem şimdiki zamanı hem de geleceği yorumlayabilir.
  • El falı Hindistan kökenlidir. Ardından Çin’de bakılmaya devam edilmiştir. Sonrasında da Eski Mısır ve Yunanistan’da popüler olmuştur. Kültürler arasında yayılırken geliştirilmiş bir fal türüdür.
  • Parmak uzunlukları insanları mükemmeliyetçi ve işini yarım bırakanlar olarak ayırır. Parmakları uzun olanlar yaptığı işi en iyi şekilde yapmak isterken, parmakları kısa olanlar yaptıkları bir işi yarım bırakıp başka bir işe başlayabilirler.
  • Ellerin boyutu da birçok bilgi verir. Büyük bir el yapısına sahip olanlar çok düşünür kişilerken, küçük elleri olanlar daha çok anı yaşayan insanlardır.
  • Ellerde 3 ana çizgiyle birlikte toplamda 12 çizgi bulunur. Bu ana çizgiler; yaşam çizgisi, akıl çizgisi ve kalp çizgisidir. Bir önemli çizgi daha vardır fakat bu çizgi her insanda bulunmaz. Kader çizgisi yalnızca bazılarımızda vardır.
  • El falı genel olarak geçmişte olanları gösterir çünkü zamanla insanın el çizgileri değişim gösterir ve bu durumda da gelecekle ilgili net bir şey söylemek mümkün değildir.
  • El falından en iyi verim alabileceğiniz zaman sabahlardır. Hiçbir şey yemeden önce, uykudan kalktığınız gibi baktırdığınız fal daha çok şey gösterebilir.
  • Elinizde çok çizgi olması iyi bir şey değildir. Az çizgi en iyisidir. Az çizgi demek daha karmaşasız daha sakin ve rahat bir yaşam anlamına gelir. Çok fazla çizgi karmaşayı anlatır. Daha fazla olay içinde olmak ve kalabalık görünür ve iyi yorumlanmaz.
  • Kadınlar ve erkeklere farklı ellere bakılarak yorum yapılır. Yani bir kadının yaşam boyunca yapacaklarına bakmak için sol eli yorumlanırken bir erkeğin sağ eli yorumlanır.
  • El falı sadece çizgileri kurallarına göre yorumlayarak bakılamaz. Falcı daha derinini görür ve ortaya çıkartır. Birçok el falı bakma tarifi bu nedenle yanlıştır. El falı bakmak falcıların işidir ve en iyi şekilde onlar tarafından bakılabilir. 

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, koç burcu özellikleribalık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.