Astroloji Kulübü / En Sadık 3 Burç

en-sadik-uc-burc
10281

En Sadık 3 Burç

Bugünlerde sadakatten bahsetmek ne kadar zor olsa da hala birbirine sadık olan insanlar var. Her şeyi çok hızlı tüketen ve sadakat, güven gibi kelimeleri tanımayan insanların yanı sıra, umut vadeden insanlar da var. Bu insanların da geneli birazdan bahsedeceğimiz 3 burcun mensubu. Bu burcun insanlarını üzmeyin, onları sevin ve son umudumuz olan bu insanları hayal kırıklığına uğratmayın.

 

Gözü Sevdiğinden Başkasının Gözüne Dahi Değmeyen Boğa Burcu İnsanları

 

Olması gerekeni yapıyor olan Boğa burcu insanlarına bu konuda alkış tutuyor olmamız ne kadar doğru bilemiyoruz ama sadakat konusunda göz yaşartan bir seviyede bu burcun muhteşem insanları! Bir ilişkiye başlamak istiyorlarsa (ki genelde başlamak istiyor olurlar) gözleri yalnızca sevdikleri insanı görür. Zaten gözleri başka yerdeyse dürüst bir şekilde herhangi bir ilişki içine girmezler. Aşk onlar için bir oyun değildir. Ne sadakatsizlik yaparlar ne de sadakatsizliğe tahammül edebilirler. Boğa burcu insanları için ilişkilerde en önemli şey güven ve sadakattir.

 

Kaliteli Oğlak Burcu İnsanları

 

Oğlak burcu insanları genel olarak insan ilişkileri konusunda başarılı ve titiz insanlardır. Onlar hiç kimseye bir saygısızlık yapmak istemezler ve insanların ne hissettiklerini önemserler. Oğlaklar için sadakatten daha önemli olan şey saygıdır. Sadakatsizlik de onların gözünde saygısızlığın en büyük örneğidir. Sadakatsizlik eden insanların kendilerine saygısı yoktur diye düşünürler ve bu yüzden oğlak burcu mensubu insanlar sadakatsizliği akıllarının ucundan bile geçirmezler. Sadakati ezip geçen insandan daha ezik bir insan yoktur onların gözünde. Kendilerine yapılan sadakatsizliğe de afları yoktur.

 

Evine Aşık Yengeç Burcu İnsanları

 

Yengeç burçları birlikte oldukları kişileri evleri, aileleri yerine koyarlar ve ailelerine olan sadakatleri sonsuzdur. Birlikte oldukları kişileri çok severler ve korur kollarlar. Sadakatsizlikle onlara kendilerinin zarar vermesi mümkün değildir. İlişkilerini dışarıdan gelebilecek tüm kötü durumlara karşı korumaya alırlar. Sadık olabilmek yengeç burçları için zor bir şey değildir. Sadakat yengeç burcu insanlarının doğasında vardır ve içlerinden gelir. Duygularını ön planda tutan yengeç burcu insanı, aşk insanıdır ve aşk da sadakat ister.