Astroloji Kulübü / Eski Aşkı Yeni Sevgili Bulunca Burçlar

eski-aski-yeni-sevgili-bulunca-burclar
10225

Eski Aşkı Yeni Sevgili Bulunca Burçlar

Öfkesiyle ortalığı inleten Koç, aslında genelde hep geleceğe dönük olurlar. Eğer ayrılık gerçekleştiyse artık bir daha eski sevgiliye geri dönme fikri onlar için imkânsızdır. Kısa bir süre içerisinde de yeni bir aşka kolaylıkla yelken açabilirler. Fakat aynı şeyi eski sevgilileri yaptığında cinnetin eşiğine gelirler.

 

Etrafa ateş püsküren Boğa, bu burcun mensupları aşkı ciddiye alırlar. Ölümüne seven insanlardır. Bir ayrılık gerçekleştikten sonra bir süre eski sevgilinin geri geleceğine inanarak yaşayabilirler. Boğaların bilinen bir özelliği de zaten sabırlı olmalarıdır. Eski sevgiliyi bu nedenle uzun süreler bekleyebilirler. Eski sevgilinin yeni biriyle beraberliği Boğalara kendilerini aldatılmış gibi hissettirir. Sessiz kalırlar ama içlerinde büyük yangınlar kopar.

 

Kendini sorguya çeken İkizler,  sürekli kararsızlık yaşayan bir yapıları olduğundan ayrılık metinlerini ezbere bilirler. Sürekli bir ayrıl bir barış birliktelikler yaşarlar. Bir gün gelip de ayrılık dönüşü olmayan bir duruma geçtiğinde ve eski sevgilileri başka biriyle görüşmeye başladığında neye uğradıklarını şaşırırlar. ‘’Acaba ondan ayrılarak yanlış mı yaptım?’’ gibi sorgulamalar burada başlar.

 

Yarasına tuz basılan Yengeç, zaten ayrılığı yeni hazmetmişken ve ayrılığın yaralarını yeni sarmışken eski sevgililerinin yeni birlikteliği haberini duyunca yıkılır kalırlar. Sardıkları tüm yaralar tekrardan kanamaya başlar.

 

Gururlu Aslan, egoları herkesçe bilinir. Eski sevgilinin bu haberi gururlarını çok zedeler.

 

Eleştiri uzmanı Başak, bütün ilgileri eski sevgilinin yeni görüştüğü kişiye gider. Tüm kusurlarını bulup kendilerini rahatlatırlar.

 

Duygu karmaşası Terazi, dünyaları başlarına yıkılır. Eski sevgilileri için mutlu olmaklar kendi yıkılan hayallerinin arasında kalıverirler.

 

İntikamcı Akrep, aşkı hep bir savaşmış gibi ele alan bu burcun insanları hem çok sever hem de nefret etmeye her zaman çok yakındırlar. Karşılarındakini bin pişman ederler.

 

Önüne bakan Yay, eski sevgilisinin yeni biriyle görüşmesini normal karşılarlar. Elbet bir gün bu olacaktı, ben de kendi hayatıma bakıyorum şeklinde bir tepki verirler.

Bana ne Oğlak, çok net bir duruş sergilerler. Umurlarında bile olmaz.

 

Ben biliyordum diyen Kova, kalitesini belli etti, ben biliyordum hemen yeni birini bulacağını, her şey yalanmış dediklerini çok duyarsınız.

 

İçi acıyan Balık,  kalpleri çok kırılır, çok ama çok üzülürler.