Astroloji Kulübü / Güzelliğin 10 Sırrı

guzelligin-10-sirri
8225

Güzelliğin 10 Sırrı

  1. Her sabah uyandığında kendini motive edecek bir neden düşün ve onunla çık yataktan

Enerjik olmak seni güzelleştirir. Enerjin güzel olursa sen de normalde olduğundan bile daha güzel görünür ve algılanırsın.

  1. Çevreni yardımsever insanlardan oluştur

Onlarla olmak seni daha güzel bir insan yapacaktır. Kendi içindeki yardımseveri ortaya çıkart. İnsanların yararı için çaba göster. Öylesine kurulmuş ya da çıkar üzerine kurulmuş ilişkilerin yorucu enerjisini kendinden uzak tut.

  1. Kaç yaşında olursan ol cildini nemlendirmelisin

Her yaşta cildinin bakıma ihtiyacı vardır. En temel ihtiyaçlardan biri iyi bir nemlendiricidir. Bu cinsiyet fark etmeksizin önemli bir güzellik önerisidir.

  1. Bol bol su tüket

En az 2 litre olmak üzere su içmelisin. Su içmenin hem sağlığına hem de güzelliğine çok büyük yararı vardır. Her gün 1 adet elma tüket. Sigara gibi zararlı maddelerden uzak dur. Bu sana birçok sağlık sorunu yaratacağı gibi cildinde de gözle görülür birçok sivilce ve lekeye neden olur. Yağlı, asitli ve zararlı yiyeceklerden de uzak durmaya çalışmalısın. Bu maddede söylediklerim güzelliğin formülü olabilir.

  1. Yeterli miktarda uyu

Uyku güzellik için en önemli şeydir. Uyuduğun esnada cildin yenilenir ve tazelenir. İyi bir uyku senin dinç uyanmanı sağlar.

  1. Stres yaşadığın problemli konuları hayatından uzaklaştır

Onları bir daha hayatına dahil etmemek üzere yaşamından çıkart at. Daha sık gülümse. Gülümsemek kırışıklar için kullanılan tüm kremlere taş çıkartır.

  1. Pişmiş domates tüket

A vitamini içerir ve cildine faydalıdır.

  1. Oturduğun yerde kalma

Kıpır kıpır ol. Hareket senin en iyi dostundur. Sıkıntını da sevincini de yürüyerek koşarak yaşayabilirsin. Hareket bir yandan bir terapi gibidir. Öfkeli enerjini de hareketle dışarıya atabilirsin.

  1. Planlar yap, hayaller kur, hedeflerin olsun

Bunu elde etmek için çaba göster. Uğrunda çaba göstermekten zevk aldığın istekler belirle.

  1. Kendin için belli bir zaman yarat

Kişisel bakımına özen göster ve kendine ilgili ol. Zihinsel olarak da kendine ilgi göster, mesela meditasyon yapabilirsin. Kendini önemseyen biri, içindeki ve dışındaki tüm güzelliklerini dışarıya da yansıtır.