Astroloji Kulübü / İdeal İlişkinin Püf Noktaları

ideal-iliskinin-puf-noktalari
19250

İdeal İlişkinin Püf Noktaları

Herkes sürekli yalnızlıktan şikâyet eder. Bir sevgiliye sahip olmayı herkes ister. Fakat bir ilişki içinde olup da kendini yalnız hisseden birçok insan da var. Önemli olan güzel bir ilişki içinde olabilmektir. Güzel bir ilişki içinde değilseniz ilişki belki de düşündüğünüz gibi değil, tam tersi sizi üzen ve yoran bir şeye dönüşebilir. İlişki içerisinde olmak ile ilgili genel yargıları değiştirmek amacıyla şimdi sizlerle birkaç püf nokta paylaşacağız.

 

 • İlişki içindeki sorunları yakın çevrenize anlatmaktansa ilişki içinde çözmelisiniz. Çevrenizdeki insanlarla konuşmak sizin öfkelendiğiniz bir konuyu daha da büyütmenize neden olabilir. Sorunları çözebileceğiniz kişi başkaları değil partnerinizdir. Partnerinizle olan sorunu bir başkasıyla çözebilmeniz mümkün değildir. Partnerinize anlayışlı bir şekilde yaklaşarak her türlü problemi çözebilirsiniz. En iyisi her ilişkiyi yalnızca iki kişinin paylaşmasıdır.
   
 • Birlikte olduğunuz kişiye destekleyici bir tutum göstermek ve ne olursa olsun onun yanında olduğunuzu hissettirmek onu hem kendi özel hayatında hem de ilişkinizde daha mutlu bir insan yapar. Aynı şekilde karşı taraftan sizin de destek görüyor olmanız oldukça önemlidir.
   
 • Birlikte gülebiliyor olmak belki de ilişkide aranması gereken en önemli şeydir. Ortak ilgi alanlarına sahip olmayabilirsiniz fakat yine de birlikte eğlenebilecek birçok şey yaratabilir ve bulabilirsiniz.
   
 • İlişki içerisinde bir dayanışma olması oldukça önemlidir. İki tarafta konu ne olursa olsun üzerine düşeni yapmalıdır. Bu ev işi de olabilir, bir jest de olabilir. Ama konu ne olursa olsun sadece tek bir taraf özveri göstermemelidir. İlgi gören taraf siz olsanız bile bunu avantajlı bir durum olarak görmemelisiniz. Bu eninde sonunda patlak verebilecek ve ilişkinizi tamamıyla bozabilecek bir duruma dönüşebilir.
   
 • Bireyselliği önemsemeli ve kendi özel hayatınızı, arkadaşlarınızla olan sosyalliğinizi devam ettirmelisiniz. İlişki içerisindeyken kendinizi dış dünyaya kapatmak başlarda güzel görünse de sonrasında karşılıklı olarak ilişkiden sıkılmış hissetmenize yol açabilir. Herkes kendi hoşlandığı şeyler yalnız başına da yapabilmeli ve kendine zaman ayırabilmelidir. Gerçek sevgi bunu gerektirir ve anlayış ister. Bir şeyleri yalnız yapabilmek sevgiyle ilişkili değildir.
   

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.