Astroloji Kulübü / İkizler Burcu Özellikleri

ikizler-burcu-ozellikleri
25322

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu, Mayıs ayı sonları ve yaz aylarının başlangıcına denk gelmektedir. Yaza giriş yaparken havaların dengesizliği ve sabit bir sıcaklığa giremeyişi, İkizler burcu özellikleri üzerinde de etkili olmuştur. İkizler burcu hava elementi tarafından yönetildiği için doğrudan bu özelliği almıştır. 21 Mayıs 20 Haziran tarihleri İkizler burcuna aittir. Yaza girişte bütün doğa uyanış halinde olduğu için bütün bir ekosistemdeki iletişim hali İkizler’e tanımlanmıştır. Bu nedenle İkizler burcu özellikleri arasında en belirgin olanı iletişim yeteneğidir. Hayatı anlayıp, algılama ve bu farkındalığı ifade etme becerisi ile bilinen İkizler, temelde merak duygusu tarafından güdülenmektedir. Merak ettikleri hakkında ne kadar çok bilgiye ulaşırlarsa o kadar hızlı büyüyeceklerini düşünen İkizler burcu, iletişim araçlarına da büyük ölçüde ilgi duymaktadır.
 

 - İkizler Burcu Erkeği
Zaman zaman Koç erkekleri ile karıştırılsa da İkizler burcu erkeği de aktif ve enerjik olmayı sever. Bu nedenle spor ya da atletik eylemlerde bulunabilirler. Hem fiziksel hem de zihinsel hareket hali, etrafındaki kişiler için yorucu olabilir. Uzun süren sessizliklerden hoşnut olmayan İkizler erkeği için oldukça konuşkan olduklarını söylemek mümkündür. Dedikoduyu sevmediklerini söyleseler de dedikodu bir iletişim biçimidir, bu nedenle merak duygularını beslemek için yatkınlıkları olabilmektedir. İletişim İkizler erkeğinden sorulur dense yalan olmaz çünkü soru sormaya alışık olan İkizler erkeği sorularla karşılaşmaktan hoşlanmadığı için konuyu hızlıca değiştirebilir ve farklı bir içerikte kendinizi bulabilirsiniz. Genelde neşeli tiplerdir. Duygusal açıdan çok fazla iniş çıkış yaşamaz, yaşasa da yüz yüze anlatmayı tercih etmez.

 - İkizler Burcu Erkeği Özellikleri
Romantizm açısından diğer burçların erkeklerine kıyasla daha ölçülü bir romantizm anlayışı vardır. Trajedi, tutku ya da üzüntü duygularını pek sevmeyen İkizler burcu erkeği özellikleri arasında en çok dikkat çeken özelliği bu değildir. En dikkat çekici özellikleri, aşırı derecede sosyal olabilmeleridir. Bir ortamda hemen çevresini genişletip, yeni arkadaşlıklar kurabilmektedir. Ancak aynı hızla kurduğu arkadaşlıklar bitebilir. Dikkati sürekli dağılan bu erkekler için hayat arkadaşı kavramı tek bir kişiden ibaret olmayabilir. Aldatmaya yatkınlıkları vardır. Hayatında uzun süreli ve dengeli bir ilişki için İkizler erkeği doğru bir tercih olmayabilir.

 - İkizler Burcu Kadını
Toplum beklentilerini karşılamamaya kararlı olan bir kadın arıyorsanız İkizler burcu kadını tipik bir hava burcu örneğidir. İkizler kadını ailesi ya da eşi dışındaki insanlar ile yakın iletişim halinde olmak ve ilişki kurma ihtiyacı hissetmektedir. Özgürlük ve merak duygusu bu kadınların yeni çevrelere girmesine, yeni tecrübeler ve ufuklar keşfetmesine imkan tanımaktadır. Erkeklerden beklentileri ise genellikle zihinsel olarak besleyici ve ilgi çekici olmalarıdır. Şefkat ve sevgi hayatlarında önemlidir. Entelektüel kadınlar genellikle İkizler kadınıdır.

 - İkizler Burcu Kadını Özellikleri

 Erkeği kadar kadınının da iletişim yönü çok kuvvetlidir. Ancak İkizler burcu kadını özellikleri erkek özelliklerinin yanında daha derinlikli ve niteliklidir. İletişimi daha derinden kurmak isteyen kadınları, sürekli olarak bilgiye ulaşma isteğindedir. Bu da gündem ile yakından ilgili olmasını, ekonomi, finans ya da siyaset gibi konulara ilgi duymasını ve edindiği bilgileri de paylaşmasını sağlamaktadır. Güzellik isteğinin yanında ilgi çekici olmak da ister. Eğitim hayatına aralıksız devam etmek isteyen İkizler kadını, grup çalışmalarında oldukça keyifli ve kaliteli zaman geçirebilir. Duygusal konularda ise genellikle bir anlama ve algılama süreci içerisinde olur. Ne hissettiğinden emin olana kadar bu duyguları anlamaya çalışır, bu noktada duygularını ondan önce ifade eden erkek İkizler kadınını kazanabilir. Yaşamı güncel şekilde yakalamak isteyen İkizler kadını modayı takip etmekle beraber genellikle alışverişlerinde lüks ya da kaliteli ürünleri tercih etme eğilimindedir.
 

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, koç burcu özellikleribalık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.