Astroloji Kulübü / İkizler Burcu’ndaki Dolunay’ın Burçlara Etkisi

ikizler-burcundaki-dolunayin-burclara-etkisi
258

İkizler Burcu’ndaki Dolunay’ın Burçlara Etkisi

Bu hafta İkizler Burcu’nda gerçekleşecek olan Dolunay burçları nasıl etkileyecek? Yeni yıla hazırlanırken köklü değişikliklere hazırlanmalı mıyız? Beklenen kişi yakınlarda mı? Cevaplar FalveFal’da!

Dolunay tarihi: 12.12.2020

Gökyüzünün hareketli olduğu bu dönemde öncelikli olarak herkesin dikkat etmesi gereken konu finans. Gelir, gider dengesi bu süreçte bazı burçlar için can sıkıcı olsa da, duygusal ilişkilerin düzelmesi keyifli bir hafta geçirmeye sebep olacak.  

Koç: Özellikle duygusal anlamda atacağın adımlarda özgüven sahibi olmanda yarar var. Gökyüzü, ruh eşini bulman için elinden geleni yapacak. Yüzün gülmeye başlarken aşk sarhoşluğu ile maddi konuları elden bırakmamalısın. Tutumlu olmanda fayda var. 

Boğa: Maddi konular gündeminde olacak. Bu dönemde eline beklemediğin yerlerden para geçebilir. Alışveriş çılgınlığını bir kenara bırakıp yapman gereken ödemeleri gerçekleştirirsen yeni yıla kafan rahat girmen işten bile değil. Değer verdiklerin için büyük fedakarlıklar yapabileceğin bu dönemde geri dönüşünün kat kat iyi olacağından şüphen olmasın.

İkizler: Romantik konular gündemini meşgul etse de, bundan kaçmak isteyebilirsin. Dolunay senin burcundayken işlerin ciddiye binmesi gerginlik yaşamana neden olsa da kendini akışa bırakman herkes için en iyisi olacak. İş hayatınla ilgili yaşanacak olumlu gelişmelere hazır ol. 

Yengeç: Bu hafta kariyerinle ilgili bir fırsatla karşılaşabilirsin. Karşına çıkabilecek tekliflere karşı uyanık ol. Sağlık ve kişisel bakım konularına ayıracağın vakitle ruhunu dinginleştirmeye başlayıp, yeni yıl kararlarını almaya hazırlanabilirsin.

Aslan: İletişim konusunda yaşadığın problemleri unutma vaktin geldi. İkizler Burcu’ndaki dolunay ile adeta dilinin bağı çözülüyor. Sosyal ilişkilerin bu dönemde kuvvetlenebilir. Hayatına girecek yeni insanlara bir şans vermeyi ihmal etme. 

Başak: Ev ve aile ile ilgili konular gündeminde olabilir. Yoğun döneminde uğraşacağın şeylerin seninle ilgili olmaması canını sıksa da ay sonuna doğru rahat bir nefes alacaksın. Uzun zamandır uğruna çaba gösterdiğin şeylerin karşılığını almak için iyi bir zaman!

Terazi: Yoğun bir döneme hazır ol. İşlerin üst üste gelmesi gözünü korkutmasın, sadece biraz daha aklı selim hareket etmen gerekecek. Planlamalarını iyi yapabilirsen kendini yeni yıl öncesi bir çok işi tamamlamış halde bulabilirsin. 


Akrep: Bu hafta kariyer ve para gibi maddi konular gündeminde olsa da ay sonuna doğru duygusal gelişmeler yaşayabilirsin. Etrafındaki olaylara karşı proaktif tutumun insanların tepkisini çekse de sensiz yapamadıklarını onlar da biliyor. Umutlarının tükendiği anda yeni heyecanlara yelken açabilirsin.

Yay: Yeni haftada beklediğin haberler alabilirsin. Perşembe günü İkizler Burcu’nda gerçekleşecek dolunayla ikili ilişkilerinde yanlış anlaşılmalara yol açacak hareketlerde bulunabilirsin. Kariyerinle alakalı işler yolunda gidiyor. 

Oğlak: Perşembe günü İkizler Burcu’nda gerçekleşecek dolunay ile birlikte sosyal çevrenle alakalı radikal kararlar almaya başlayabilirsin. Etrafında seninle ilgili söylentiler duyabilirsin, kötü sözlere kulak asmanın vakti değil. Dolunayın etkisi bazı sırları öğrenmene vesile olabilir. 

Kova: Romantik ve heyecan verici gelişmelere hazır ol. Bol bol dışarıya çıkacak, aşk hayatınla ilgili olumlu  adımlar atacaksın. Duygusal yoğunlukla birlikte iş veya eğitim hayatında küçük hatalara davetiye çıkartabilirsin. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Balık: Yeni haftayla birlikte duygusal açıdan rahatlığa erişebilirsin. Aile büyüklerinle çekişmeler yaşayabileceğini unutma, biraz daha alttan almanda fayda var. Çalışırken yaşadığın baskılardan da kurtulmaya başlayabilirsin.