Astroloji Kulübü / Kahve Falında Tay Görmek

kahve-falinda-tay-gormek
15772

Kahve Falında Tay Görmek

Kahve falında tay görmek güçtür, berekettir, kısmettir. Her ne isterseniz kolaylıkla başaracağınıza zorlukları aşacağınıza delalettir. Kendinize olan güveninizin artacağına ve hayatınızda radikal değişiklikler olacağına göstergedir. Hayatınızda önemli yenilikler örneğin evlenmek, iş değiştirmek ya da bebek sahibi olmak söz konusu olabilir. İlişkiniz yoksa hayatınıza girecek olan bir insan size şans ve yenilikler getirebilir ve çok güzel şeyler yaşayabilirsiniz. 

Kahve falında tay görmek büyük bir hayalin gerçekleşmesi, şansınızın açılması, murada ermek gibi anlamlara da gelmektedir. Sizi seven insanlarında yardımıyla rahata erecek huzuru bulacaksınız. Özellikle sevdiğiniz veya eşiniz hayallerinize kavuşmanızda size aracı olacaklar demektir. Küslüklerinizin çözüme kavuşacağı, eski günlerinizden daha özel günlere adım atacağınız anlamına gelir. Sürekli ertelediğiniz, uygun koşulları aradığınız planları uygulamaktan çekinmeyin dileklerinizin kabul olacağı bir dönemdesiniz. 

Gördüğünüz Ya Atsa?

Kahve falında gördüğünüz tay yerine at olursa veya her ikisini birlikte görüyorsanız aynı şekilde güç ve bereket olarak yorumlanmaktadır. Kısa sürede kısmetlerinizin açılacağına, büyük paralar kazanacağınıza kısacası zenginleşeceğinize yorumlanır. Elinize toplu bir para geçebilir, işinizden kazançlarınız artabilir ya da bekarsanız mal mülk sahibi bir insanla evlenme durumunuz olabilir.

Kahve falında tay görmek saf hayallerin gerçekleşmesi, hayırlı işlerin peşinden koşulması anlamına gelir. Elinizi neye atsanız bereket bulacaksınız. Tay şaha kalkmışsa bu sizin yardımsever ve iyilik dolu oluşunuzu da simgeler. Kısmet, şans, bereket, bolluk, iyi yaşam demektir.