Astroloji Kulübü / Katina Falı Nasıl Bakılır?

katina-fali-nasil-bakilir
4389

Katina Falı Nasıl Bakılır?

Hayatımızın olmazsa olmazlarından biri olan fallar, her geçen gün farklı bir boyuta ulaşıyor. Kahve falı, tarot falı, el falı derken fal çeşitleri de artmaya devam ediyor. Peki, siz fal baktırırken aklınızdan neler geçiyor? Eğer fal baktırırken aşk hayatınız ile ilgili detaylar öğrenmek istiyorsanız en doğru tercih, katina aşk falı olacaktır.

Katina Deste Falı Nedir?

Katina falı, deste falı, aşk falı gibi çeşitli isimlerle adlandırılan bu fal çeşidi, kartlar kullanılarak bakılmasından dolayı tarot falına benzerlik gösterir. Adını İzmirli meşhur falcı Katina’dan alan deste falının geçmişi çok eskiye dayanmaz. Fakat falın mitolojik dayanakları vardır. Toplamda 65 adet karttan oluşan Katina falı destesinin kartlarında yer alan kişilerin geçmişte gerçekten yaşadığına inanılır. Maglar, elementler, insanlar, atlar ve 35 farklı sembolün yer aldığı Katina deste falında sonuç olarak tutulan dileğin olumlu ya da olumsuz olmasına bakılır. 4 elemente ayrılan fal, imparatorluk haçı şeklinde açılır. Farklı açılımları olan Katina falında en net cevapların haç açılımında alındığı düşünülüyor. Fal baktırmak için online Katina falı seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Katina Falı Açılımları

Katina falının farklı açılımları vardır. Pek çok konu hakkında Katina falı bakılabilir fakat genellikle aşk ve ilişkiler ile ilgili konularda kullanılmaktadır. Katina falının en çok kullanılan açılımları ise şu şekildedir:

  • Haç Açılımı

Gelecekle ilgili sorulara cevap veren bu açılım, iç dünyada saklı kalmış pek çok şeyin su yüzüne çıkmasını sağlar. Diğer açılımlar hakkında yetkinliği olmayanlar için en ideal açılımdır. Bu açılımda toplamda 10 kart açılır.

  • İlişki Açılımı

Sadece aşk değil, iş, arkadaşlık, aile gibi ilişkiler için de kullanılan ilişki açılımı, aklınızdaki kişi ile aranızdaki ilişkinin durumu hakkında bilgiler verir. İlişkiyi etkileyen üçüncü kişiler hakkında bilgiler de veren bu açılımda toplamda 7 kart açılır.

  • Karar Açılımı

Kararsız kalınan ve seçim yapılması gereken durumlarda karar açılımı kullanılır. Karar açılımı, genel bir seçim sorusuna doğru cevap verilmesine yardımcı olur. Toplamda 7 kartın açıldığı bu açılımda, aşk hayatınızda seçim yapmanız gerektiğinde “Hangisi benim için daha iyi?” gibi soru sorup cevap alabilirsiniz.

  • 3 Kart Açılımı

En eski yöntemlerden birisidir. Aklınızdaki soruya geçmiş, şimdi ve gelecek çerçevesinde cevaplar verir. Toplamda 3 kart açılır.

 

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.