Astroloji Kulübü / Koç Burcu Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

koc-burcu-erkegini-nasil-etkilersiniz
7781

Koç Burcu Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

Okan Bayülgen, Kadir İnanır, Quention Tarantino... Bu ünlü erkeklerin sadece isimlerini duymak bile aklımızda bir fikir oluşmasını sağlıyor. Elementi ateş olan koç burcu erkekleri yüksek enerjili ve eğlenceyi seven erkeklerdir. Koç, Zodyak'ın ilk burcu olduğu için gençliği temsil eder. O yüzden coşkulu, dürtüleriyle hareket eden, heyecanlı ve hareketli bir burçtur. Mücadeleyi severler, hırslıdırlar, tam bir savaşçı ruhuna sahiptirler. Siz de koç burcu olan bir erkekten hoşlanıyorsanız onu etkileyebilecek bazı davranışlara göz atalım.

 

Kontrol Savaşları


Koç burcu erkekleri kendileri ne kadar mücadeleyi seven ve hırslı bir yapıya sahipse karşısındaki kadının da ayakları yere sağlam basan, başarılı ve öz güvenli olmasını ister. Bu tip kadınları kontrol etmek koç burcu erkeğinin çok hoşuna gider. Tabii ki kendi otoritesinin sarsılmamasına özen gösterilmesini bekler.


Zekanızı Gösterin


Kendi fikirlerini söyleyen, bunları savunmaktan çekinmeyen kadınlar koç burcu erkeklerini çok etkiler. Açık sözlü olmak, düşündüğünüzü söyleyerek net tavırlar takınmak onları çok mutlu edecektir. Koç burcu erkeği kovalayan olmayı sevdiği için zekanızla onu etkileyerek peşinizden koşmasını sağlayabilirsiniz.


Bakımlı Ve Tutkulu Olun


Koç burcu erkeği kendine güvenen bir erkektir. Aynı kendisi gibi kendine güvenen ve gösterişli bir kadınla birlikte olmak ister. Derin bir dekolte, seksi tavırlar, bakımlı saçlar onu tavlamanız için kullanabileceğiniz kadınsal tavırlardır.


Cinsellik Mevzusu


Koç burcu erkeği cinselliğe çok meraklıdır. Karşısında onun kadar istekli ve aktif kadınlardan hoşlanır. Yeni fanteziler denemek, yatakta yapacağınız küçük oyunlar onu fazlasıyla etkileyecektir.


Onu Bekletmeyin


Koç burcu erkeği coşkulu, heyecanlı ve hareketli olduğu için aceleci olma özellikleriyle tanınırlar. Dışarıya çıkılacağı zaman bekletilmekten ve ağır hareket edilmesinden hiç hoşlanmazlar.


Özgürlük Düşkünü


Koç burcu erkeği özgür olmak ister. Fazla ilgi onu sıkar, onu dinleyin dertlerine bir dost gibi yaklaşıp ortak olun ama asla çok sorgulayıcı olmayın. Onu kendi haline bırakın ve ona annesiymiş gibi davranmayın.


Yalan Söylemeyin


Kimse yalanı sevmez ama koç burcu erkeğinin yalana tahammülü yoktur. Yalanınızı yakalarsa sizi tamamen hayatından çıkarır. Hatanız olmuşsa bile bunu açık yüreklilikle, dürüst ve net bir şekilde söylediğinizde bu hareketinizden etkilenecektir.


Maceracı Olun


Koç burcu erkeği hareketli ve heyecanlıdır. Yeni şeyler denemekten çok hoşlanır. Bu yolculukta ona eşlik edecek enerji ve özverideyseniz onu etkilememeniz mümkün değil.

 

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, balık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.