Astroloji Kulübü / Koç Kadınını Nasıl Etkilersiniz

koc-kadinini-nasil-etkilersiniz
10452

Koç Kadınını Nasıl Etkilersiniz

Koç kadınına aksesuar veya şapka alabilirsiniz. Ya da onu bir güzellik salonuna götürüp makyaj ve cilt bakımı hediye ederseniz, bu hediyeye bayılacaktır. Heyecanlı bir yapısı olduğu için hızlı sporlara bayılırlar. İyi bir poker oyuncusu olabilir, ya da paraşütle atlayıp sörf yapabilir. İlgi çekmeye bayılan Koç kadını için kalabalık bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Eğer yok ben tercihimi mücevherden yana kullanacağım diyorsanız, pırlantadan şaşmayın; minik küpeler ya da pırlanta taşlı bir yüzüğe bayılacaktır.

Hareketli olduğu için sekse oldukça düşkün olan Koç kadınına en itici gelen davranışlar, özel hayatının dışa yansıtılması, verdiği sırrı bir dostunun tutamayışı ya da ilişkisini gözler önünde yaşayacak davranışlar(öpüşmek, cinsel temaslar kurmak gibi). Oldukça kibar ve ince düşünceli olduğu için başkalarından aynı nezaketi göremeyen koç burcunun bulunduğu ortamdan rahatsız olduğunu ortamı terk edişinden kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Her zaman bir adım önde duran Koç, lider ruhlu yapısıyla dikkat çeker. Dürtülerine, zevklerine ve hazlarına göre hareket eden Koç her zaman yeni maceralara, yeni hayatlara, yeni ülkeler ve şehirlere gitmeye hazırdır. Dünyayı gezmek istiyor, hiç anlamadığınız konulara burnunuzu sokup dibine kadar yaşayıp ekstrem ve marjinal bir hayat sürmek istiyorsanız Koçtan iyi eş bulamazsınız. Bir koç kadınını etkilemenin en iyi yoluysa, ona tutkularınızdan ve en coşkulu anlarınızdan bahsetmeniz olacaktır. Bu onda oldukça heyecanlı duygulara yol açacak, size karşı kendi tutkularının bir yansıması olacaktır. Gezmeyi ve cinselliği çok seven Koç kadınını hippi bir yaşam veya gezgin ruhunuzla, kültürlere olan merakınızla etkileyebilirsiniz. Bunlar dışında pek de etkilendiği bir konu yoktur Koçun. Hayatınıza ne kadar renk katarsanız, bir Koç tarafından o kadar sevilme ihtimaliniz artar. Bir Koç tarafından ne kadar sevilirseniz de hayatınıza o kadar renk katar, kattırır ve sizi de o rengarenk dünyasına doğru götürür. Hızlı hayat yaşıyor, kumar, alkol, seks, lüks gibi tutkularınız varsa, Koç kadınını etkilemek için çok da fazla uğraşmanıza gerek kalmaz. O size kendiliğinden gelecek ve sizde kendini zaten bulacaktır. O yüzden bırakın Koç size gelsin, siz Koç’u etkilemek için bir şey yapmayın.