Astroloji Kulübü / Rüyaların Etkisinden Neden Çıkamayız?

ruyalarin-etkisinden-neden-cikamayiz
8454

Rüyaların Etkisinden Neden Çıkamayız?

Arada bir herkes yaşadığı anın içinde kalamadığından söz eder. Ne yaparsak yapalım, anın içinde var olamadığımızı hissederiz. Dışarıya karşı algılarımızı kapatırız, başka bir yere ya da aleme gitmek isteriz. Ya da zihnen zaten oradayızdır. Gördüğümüz rüyalardan dolayı oldukça mutsuz hissettiğimiz zamanlar olabilir. Bunun bir rüya olduğunu bilmemize rağmen rüyanın etkisinden çıkamayız. Rüya tabirlerini karıştırır, rüya yorumları için falcılar ararız. Sinir bozucu olan bu etkiler hayatımızı negatif şekilde etkiler. Bu etkilerden en az şekilde etkilenmek için iyi bir rüya yorumuna ihtiyacımız vardır. Rüya yorumu bize gerçeği verdiğinde içimizdeki merak ve endişe son bulur. Birbirinden farklı rüya tabirlerine rastlayabiliriz. Hepsi tam olarak gerçeği göstermez.

Rüyalar güzel atmosferlere de sahip olabilirler ve gün boyunca rüyada kalmayı dileyebiliriz. Bir kumsalda, güneşlenirken veya en güzel hayalimiz gerçek olurken görebiliriz kendimizi. Bu rüyaların etkisi altında kalmak bize rahatsızlıktan çok mutluluk da verebilir ve rüyayı düşünerek günü kaçırmak belki de bizi hiç rahatsız etmez. Ama rüyalar uyandığımızda son bulmalıdır. Çünkü yaşamda kaçırdığımız ve daha mutlu olmak için geçireceğimiz bir sürü zamanımız var. Hayallerde ve rüyalarda yaşarken birçok fırsatı kaçırabiliriz.

Rüyalarınızı kontrol edemiyor ve etkisinden kurtulamadığınızı düşünüyorsanız, falvefal’da uzman rüya yorumcularımız rüyalarınızı yorumlamak için her an hazırdır. Rüyaların anlamı kadar sizde bıraktığı etkileri de en iyi şekilde yorumlamak ancak bir uzmanın yapabileceği bir şeydir. Rüyalarınız yüzünden davranışlarınızdaki içtenliği kaybettiğinizde mutlaka bir rüya yorumcusuna danışmalısınız. Yaşadığımız an içinde birçok şey barındırır. Her gün birçok olasılıkla karşı karşıyayızdır. Bunlar; reddedilme, deprem, başarısız olma vs olumsuz olasılıklar olabileceği gibi olumlu da olabilirler. Fakat bizi kaygılandıran rüyaların ve geleceğe dair bilinmezliklerin basit çözümü yalnızca rüya yorumcularındadır. Rüyaların etkisinden çıkamıyorsanız kendinizi profesyonellerin bilgilerine teslim etmelisiniz. Rüyaların etkisinden çıkamıyor olmamızın sebebi, gördüklerimizden bir anlam çıkartamıyor oluşumuzdur ve gördüklerimizi kendi düşüncelerimizle yorumlayarak olmayan şeyleri kabullenmemizdir. Rüyalar çok düşünüldüğünde insanlar için yıpratıcı olabilir. Her yeni günde anın içinde olabilmek en değerlisidir. Bunu başarabilmeniz dileğiyle…