Astroloji Kulübü / Sevdiğinin Kıymetini Kaybedince Anlayan Burçlar

sevdiginin-kiymetini-kaybedince-anlayan-burclar
4388

Sevdiğinin Kıymetini Kaybedince Anlayan Burçlar

•Konfor alanının dışına çıkmayan Boğa burçları

Keyfi çok önemlidir Boğa burçlarının. Kendileri için her şeyi yapabiliyorken başkaları için bir şey yapılacak olduğunda en kötü özelliklerinden tembellik ciddi anlamda baş gösterir. Başkalarıyla ilgili konularda tembellik yapmaya bayılırlar.

Kimse için fedakarlık göstermezler. Ayrılığı bile günler sonrasında fark ederler. Alışkanlık haline gelmiş olan ilişkileri artık bittiğinde bu onları derinden üzer. Onları seven o insan artık hayatlarında yoktur.

 

•Sonsuza dek süreceğini zanneden Yengeç Burçları

Anaçlıklarını ilişkilerinde de oldukça yüksek dozda gösterirler. İlişki yaşadıkları insanı her şeyleri yaparlar ve deliler gibi severler. Fakat bu yakınlığın yanı sıra en küçük tartışmada kalpleri yara alır. İçe dönerler. Alıngan insanlardır. Karşılarındaki insanları bıktırır, usandırırlar. Sonucunda da ilişkilerinin sona yaklaştığını anlayamazlar. Anladıklarında ilişkileri zaten çoktan bitmiş olur. Uzun süre acı çeker, hayatlarına kimseyi almazlar.

•Herkesin lafına kulak kabartan ama sevdiğini duyamayan Terazi Burçları

Çevrelerindeki insanların kendi ilişkileri hakkında ya da kendileri hakkında ne düşünüp ne konuştuğunu ciddi anlamda merak ederler. Haklarında edilmiş bir laf duyduklarında bunun üzerine düşünürken çok fazla mesai harcarlar. Kendi ilişkilerinde düşünmeleri gereken konuları bu kadar fazla düşünmezler.

İnsanların düşüncelerinin kendi hayatlarını etkilemesine çok kolay izin verirler. Sadece yakın çevrelerinden olsa iyi, yeni tanıştıkları insanların bile ettiği en ufak söz onların zihinlerinde uzun süre yer kaplar. Sevgililerini, en fazla dinlemeleri gereken kişiyi dinlemediklerinden ilişkilerini kaybederler. İletişimsizlik ilişkilerinin sonunu getiren şeydir. Her şeyi değiştirmek geçmişe dönmek için çok çaba sarf etseler de, bu mümkün olmayan bir seçenektir.

•Şüpheci, Kıskanç Akrep Burçları

Tabiatlarında güven diye bir duygu yoktur. Bu burçtaki insanlar ailelerine bile tam anlamıyla güvenmezler. İlişkilerinde sürekli bir kaos hakimdir. Neredeydin, nereye gittin, o kimdi, ne dedi, neden öyle dedin vs.

Manipülatif yapılarıyla partnerleri üzerinde baskı kurarlar. İlişkileri sevgi göstermekten, sevgililikten çıkar ve baş edilemez bir savaşa döner. Çok takıntılı bir ruh haline bürünürler. Bu yüzden aşkta çok sık kaybederler. Hatalarını çok sonrasında anlarlar. Huylarını değiştiremezler.