Astroloji Kulübü / Tarot Falı Nasıl Bakılır

tarot-fali-nasil-bakilir
35772

Tarot Falı Nasıl Bakılır

İnsanlığın en kadim ve bilge öngörü yöntemlerinden olan tarot, oldukça derin anlamlar içermektedir. Kökeni tam olarak bilinmese de İskandinav etkileri ile günümüze geldiği tahmin edilmektedir. Tarot falının ülkemizdeki yaygınlığı ise bu fala bakan kişilerin tecrübelerinin giderek artması ile doğru orantılıdır. Tarot falı, fallar içerisinde çok özel bir yerdedir. Bunun nedeni hem fala bakan kişinin tam deste açılımı ile kişinin mevcut durumunu, geçmişini ve gelecek olasılıklarını gözler önüne sermesi hem de kişinin soruları ile alakalı olarak kesine yakın cevapları verebilmesidir. Tarot bakımı için en uygun yöntemin fala baktırmak isteyen kişinin doğrudan kartlar ile temasa geçmesi, kendi enerjisini kartlara aktarması olarak bilinse de bugün online ya da telefon üzerinden de tarot falı bakılabilmektedir. Bu konuda hem tarot falına bakan kişinin hem de baktıran kişinin iyi bir odak bulması ve kartlara odaklanması önem arz etmektedir. Merak edilen soru olan tarot falı nasıl bakılır sorusunun cevabı ise biraz zorlayıcı ve karışık olabilmektedir.
 

Tarot Falı Nasıl Bakılır?


En uygun ve isabetli tarot falı bakabilmek için fal bakmak isteyen kişinin bazı konularda temel bilgileri öğrenmesi ve bıkmadan kartlara zaman ayırması gereklidir. Tarot kartlarının deste açılımları, kartların birbirleri ile olan ilişkisinin yorumlanması aynı zamanda falına bakılan kişinin enerjisinin analiz edilmesi ve kelimelere dökülmesi çok kolay bir süreç değildir. Ancak teknik olarak kart açılımlarını öğrenebilmek ve kartların sunduğu kadim bilgiyi kavrayabilmek mümkündür. Kişinin soruları ve tercihlerindeki rehberlik misyonu olan tarot falı, deste kartlarındaki sembol ve şekiller özelinde farklı biçimlerde yorumlanmaktadır. Tarot falı için hem online hem de kitap olarak bazı teknik rehberler ve kartların anlamlarını içeren bilgiler bulunabilmektedir.

 

Tarot falı için verilebilecek bazı öneriler vardır. Öncelikli olarak kartlarınız ile bir bağ kurmanız, onları aldıktan sonra enerji temizliği yapmanız gereklidir. Enerji temizliğinden sonra kartların her zaman size daha yakın durmasına özen göstermelisiniz. Eğer sizden başkası kartlara dokunacak ise mutlaka kartları yeniden enerji temizlemesi işlemine tutmanız gereklidir. Kartlar yatay bir şekilde karıştırılmalı, kılıf olarak da ipek ya da kartlara uygun bir koruma materyali kullanmalısınız. Tarot kartlarını ise eğlenceden ziyade gerçekten rehberlik istediğiniz zaman kullanmalısınız.

Falvefal'da alanında uzman gerçek falcılarla tarot falı, katina falıastroloji, kahve falı ve birçok farklı fal seçeneği ile aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz! Üstelik web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak boğa burcu özellikleri, ikizler burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri, kova burcu özellikleri, terazi burcu özellikleri, koç burcu özellikleribalık burcu özellikleri, aslan burcu özellikleri'ni okuyabilir, akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, oğlak burcu kadını, terazi burcu kadını gibi burçların özelliklerini öğrenebilirsiniz. Merkür retrosu ile burcunuzun nasıl etkilendiğini hemen öğrenin.