Astroloji Kulübü / Tarotta Aşk Falı Açılımı

tarotta-ask-fali-acilimi
20118

Tarotta Aşk Falı Açılımı

Tarot aşk falı insanlık tarihinde kişilerin sıkça başvurduğu ve merak ettiği en eski fallardan biridir. Tarot falı Orta Çağ döneminin sonuna doğru ortaya çıkmıştır. Tarot falı içerisinde aşk ile ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Tarot destesi içerisinde 78 kart bulunmaktadır ve kart grubu kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Büyük akrana serisi 22 karttan, küçük akrana serisi ise 56 karttan oluşmaktadır. Tüm fal sorularında genel olarak aşk soruları öncelikli olarak gelmektedir. Herkes gelecekteki ilişkisini oldukça merak etmektedir.

Tarotta Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Tarot falına bakılması için öncelikle sakin bir ortamın oluşması gerekmektedir, kişiler vakitten yarar sağlamak isterlerse online olarak tarot aşk falı baktırma işleminde bulunabilirler. Tarot falına internetten baktırmak size zamandan ve paradan tasarruf etmenize ve daha detaylı bir yorum almanıza yardımcı olacaktır. Kartları okuyacak olan kişinin izole bir ortamda olması oldukça önemlidir. Hafif bir müzik, tütsü ve mumla loş bir ortam sağlayabilirsiniz. Açılımda altı adet kart seçilmektedir ve özel dizilimi ile dizilmektedir.

Tarot Falında Aşk Kartlarının Anlamı Nelerdir?

Tarot aşk falı açılımında ilk kart kişinin kendisini temsil etmektedir. İçinde bulunduğunuz ilişkiye dair hislerinizi, bakış açınızı kısacası kendinizi bu kartta görebilirsiniz. İkinci kart açılımı ise merak ettiğiniz veya aşık olduğunuz kişiyi temsil etmektedir. Bu kart kişinin size karşı olan duygularını ve davranacağı şekli anlatmaktadır. Ayrıca ilişki için beklediğiniz gelişmeleri de bu karttan öğrenebilirsiniz. Üçüncü seçilen kart gelen olarak kişi ile ilgili bağlantı kartıdır. Bu sizi partneriniz ile birlikte birbirinize bağlayan ortak özellikleriniz neler olduğunu, nasıl olduğunu net bir şekilde söylemektedir. Dördüncü açılan kart ilişkinizin durumunu göstermektedir. İlişkinizin gidişatını, gücünü ve ilişkinizin temel unsurlarını söylemektedir. Beşinci kart ise ilişkinizin olumsuz yönlerini göstermektedir. Beraberliğiniz içindeki olumsuzlukları, eksikleri belirtmektedir. Bu kart ilişkiyi geliştirmek ve düzenlemek için neler yapmanız gerektiğini anlatmaktadır. Altıncı kart son karttır ve gerçek aşk kartıdır. Kişiye ihtiyacı olan her şeyin ayrıntılarını göstermektedir. İlişkinizin gidişatını, neler olabileceğini anlatmaktadır. Eğer ilişki ile ilgili bir problem varsa bununla ilgili gerekli ayrıntıları göstermektedir. Tarot aşk falı içerisinde yorumlanmasını istediğiniz konuları, online tarot aşk falı üzerinden sorabilirler.