Astroloji Kulübü / Yıldız Haritası Neleri Etkiler?

yildiz-haritasi-neleri-etkiler
5778

Yıldız Haritası Neleri Etkiler?

Yıldız Haritası, Doğum Haritası veya Yıldızname olarak da adlandırılan adeta hayatınızın çizelgesi haline gelmiş bir haritadır. Bu harita doğduğunuz anda bulunduğunuz konum dikkate alınarak oluşturulur. Burcunuz, gezegeniniz ve eviniz siz ilk nefesinizi aldığınız anda gök cisimlerinin konumuna göre belirlenir ve hayatınızı etkileyecek büyük süreçler hakkında fikir sahibi olabilmeniz sağlanır.

Yıldız Haritası, herkes tarafından hazırlanabilecek nitelikte değildir. Bu haritanın bilgi sahibi olan kişiler tarafından hazırlanması gerekir. Online fal bakan çoğu falcı hayatınızı etkileyecek olan bu haritanın çıkarılabilmesi için yardımcınız olacaktır. Yıldız Haritası oluşturulduktan sonra kişinin kaderini tayin eden dönüm noktaları hakkında fikir sahibi olması da kolaylaşacaktır. Unutmamak gerekir ki kader değiştirilemez niteliğe sahip olan bir olgudur. Doğum anınızla birlikte alnınıza yazılı hale gelen önemli detaylara bu harita sayesinde vakıf olabilirsiniz.

Yıldız Haritasını Fallardan Ayıran Noktalar

Yıldız Haritası, fallar, burçlar... Geleceğimiz hakkında fikir sahibi olmak istediğimiz zaman sığındığımız üç ana başlık şüphesiz ki bunlardır. Burcumuz doğum günümüzle alakalı olup Yıldız Haritası ile benzer özellikler taşımaktadır. Yıldız Haritası, burcunuzu kapsadığı gibi farklı bilgileri de bünyesinde barındırmaktadır. Kaderinizle alakalı önemli gelişmeleri ve sizi siz yapan detayları bu harita ile öğrenebilmeniz mümkündür.

Fallar ise online kahve falı veya online tarot falı bakabilen yetenekli falcıların geçmişinizi yorumlayarak geleceğinizde karşılaşabileceğiniz durumlar hakkında size bilgi vermesi ile söz konusu olmaktadır. Yıldız Haritası ile birlikte gök cisimlerinin ve gökyüzü hareketlerinin karakterinize ve geleceğinize gerçekleştireceği etki hakkında fikir sahibi olursunuz. Haritada yer alan evler sayesinde ilerleyen zamanlarda elde edeceğiniz gelir hakkında, eğitim hayatınızı etkileyecek konular hakkında, yaşayabileceğiniz hastalıklar hususunda, yaşayacağınız ölüm tehlikeleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hayatınızın en ince ayrıntısına kadar nasıl şekilleneceğini ve özgür iradenizin sınırlarını öğrenebilmek istiyorsanız Yıldız Haritası oluşturarak bunları öğrenebilirsiniz. Sizi siz yapan en ince detayları dahi bulabileceğiniz bu harita, geleceğinize ışık tutarak merak ettiğiniz çoğu hususun cevabını alabilmenizi sağlayacaktır. Burcunuz hakkında yorumları okurken dahi heyecanlanıyorsanız Yıldız Haritanızı okuduğunuz zaman elde edeceğiniz detaylar ile birlikte çözümünü bulamadığınız soruları ortadan kaldırabilirsiniz.