i

Ahu Serdal

4.9 Puan
782 Fal

İçinizi görmüyorum, onu okuyorum. Daha uzun ve detaylı fal için bekliyorum.

Sevgi dolu selamlar hepinize canlarım. Falvefal ekibinde olmaktan gurur ve mutluluk duyuyor, Kahve Falı, Tarot, İlişki Danışmanlığı alanlarında sizlerden gelecek soruları bekliyorum. İçinizi görmüyor, onu okuyorum.

Her falcı belli çıkarımlar, karakter analizleri ve Nümeroloji’nin de yardımıyla kişilerin sorularının yönlendirmelerini kullanarak belli tahminlerde bulunarak yorum yapar. Ben öyle değilim canlarım. Ben bakınca görüyorum, doğanın bana sunduğu bir yetenek…

Kendinizi benim tatlı dilime ve yüreğimin sıcaklığına bırakırsanız göreceksiniz ki sizinle aramızda gözle görünmeyen fakat gönülden, zihinden bir bağımız oluşacak. Size bir sır vereyim; bu sır evrenin sırrı da diyebilirim hatta. Nedir peki bu sır? Cevap veriyorum; hepimiz birbirimize bağlıyız. Sen, ben, o, insanlar, hayvanlar, toprak, su, güneş, mars, Gargantua… Mesafeler yalnızca birer yanılsama. Asıl olan yegane şey ise enerji. Evrenin ilk oluşumu da maddeden değildir zaten, enerjidendir. Kabaca yüksek miktarda enerjinin hareketi ve atraksiyonu sonucu madde dediğimiz enerjinin görüntüsü, imajı ortaya çıkar. Yani madde, cisim, elle tutulur şeyler falan, tüm bunlara karşı bakış açımızı ve bilgilerimizi bir sorgulamak, tekrar elden geçirmek gerekiyor. Yoksa evreni yanlış anlıyoruz.