i

Ali Heybeli

5 Puan
258 Fal

İnsanlar da yıldızlar gibidir; doğar, büyür ve sonsuzluğa uğurlanırlar. Eğitimimi uzay bilimleri üzerine aldım, bu da beni çok sevdiğim astroloji dünyasının içine çekti. Yıldızlarla insanlar arasındaki benzerlikleri fark ettikçe hayattaki çıkarımlarımın daha isabetli olduğunu anladım. Bunu seninle de paylaşmak için can atıyorum. En sıcak gezegenler gibi sıcacık kalbimle, seni bekliyorum.

Orijinalliğimle nam saldım bu camiada. Kime sorsanız bilir beni.

Falvefal için seçmiş olduğum fotoğrafımla da oldukça ilgi çekiyormuşum, bununla ilgili duyumlar alıyorum. Kendime açtığım tarot fallarında kariyerimin zirvesini internet ortamında yaşayacağımı ve yeteneğimle adımın çok duyulacağını zaten biliyordum. Fakat bu platformun falvefal olacağını hiç tahmin etmezdim. Gerçekten uzun süredir yer almak istediğim bir platformdu ve şuan da burada falcı olmak beni gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Falvefal hem siz danışanlara hem de biz falcılara çok güzel imkanlar sağlıyor. Sizlerle her dakika bir araya gelebilmenin verdiği enerjiler toplamının sonucunda daha donanımlı bir falcı olduğumu hissediyorum.

Seçmiş olduğum fotoğrafla ilgi çektiğim konusuna geri dönecek olursam, siz bir de beni ergenliğimde görseydiniz demek istiyorum. Her zaman sıra dışı olmayı sevmişimdir. Hem görünüş itibariyle hem de fal yorumlarımda uçlarda olmayı seviyorum. Danışanlarımın ilgisini ilk olarak görüntümle yaydığım enerji sayesinde çektiğimi fark ediyorum. Bu da beni farklı görünmeye daha çok iten bir etken oluyor.