i

Ayşen Er

4.9 Puan
712 Fal

Gelecek kaygısı sadece bilgisiz insanlar tarafından hissedilir, bilgilenmeniz için buradayım.Daha uzun ve detaylı fal için bekliyorum. Net cevaplarımla buradayım.

Merhabalar! Ben Ayşen. Falınıza bakarken hakkında söyleyeceklerimin sınırı yok. Kendimi bildim bileli insanlara yol gösteren, kalbini açan, insanların da kalplerini açtığı bir kişiliğim oldu. Astroloji, Katina Aşk Falı ve Evlilik Falı gibi konularda bugüne kadar ustalaştığımı da belirtmek isterim.

Kendimi bildim bileli arkadaşlarımın, dostlarımın ilişkilerinde en ideal tavsiyeyi vererek çoğu bitmekte olan ilişkiyi kurtardığım, dostlarıma kol kanat gerdiğim günler olmuştur. Ruhsal anlamda herkes, ihtiyaç duyan birisine iyi gelemez. Bu noktada yalnızca sevgi yetersiz kalıyor. Onun yerine alanında uzmanlaşmak, yetenek ve bilgi birikimi etkili oluyor. Eşiniz dostunuz sizin mutsuz olduğunuz bir konuya dayanamayıp kestirip atma potansiyeli taşıyorken, ben sizin içinde bulunmak istediğiniz ilişkiye dair yıldız haritanızı analiz ederek, hem sizin hem de partnerinizin yaşantınızda yapmanız gereken değişiklikleri ve atılımları işaret ederek esas değinilmesi gereken noktalara parmak basıyoruz. Bu yüzden de bugüne kadar baktığım fallardan dolayı çok dua almışımdır, şükürler olsun.