i

Bedri Tala

5 Puan
1558 Fal

Olaylara hep aynı açıdan bakarsan gerçek kararır. Karanlık bazen gerçekleri görebilmek için en uygun ortamdır. Sisler dağıldığında yüzleşeceğin tek şey ise kendi ruhundur. Fal bakmak benim için sıradan, gerçekleri duymak ise senin isteğinle olur...

Selamlar!

Pozitif bakış açısına sahip falcı çoktur fakat benim gibi pesimist falcıyı çok nadir bulursunuz.

Her olaya olumlu yönden bakmak bazen hatalarınızı görememenize neden olabiliyor. Ben her olayı öncelikle negatif yönden ele alırım. Sonra zaten içindeki pozitiflikler ortaya bir şekilde çıkıyor. Olayları negatif yönden ele aldığımda gözümden kaçabilecek hiçbir kötü ihtimal kalmıyor. Bu demek değil ki danışanlarıma kötü yorumlar yapıyorum. Ne demişler iğneyi kendine batır çuvaldızı başkasına. Danışanlarımın hayatlarındaki problemleri ve yolunda gitmeyen konuları düşünürken öncelikle kendilerinin bir hata yapıp yapmadığını anlamalarını isterim. Karşımızdakilerde hata bulmak en kolayıdır. Ama özeleştiri yapabilmek herkesin harcı değildir. Ben danışanlarımı bu konuda geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Yaptığım yorumlar sadece bir fal yorumundan ibaret olmuyor benim için. İnsanların hayatlarına dokunabilmek ve onlarda kalıcı pozitiflikler bırakabilmek benim için çok değerli. Size bir sır vereyim, yaşam sizin seçimlerinizden ibarettir. Kötü insanlarla karşılaşıyorsanız ve kötülük görüyorsanız mutlaka daha öncesinde kötü bir seçim yapmışsınızdır. Benim görevim sizin bu kötü seçimlerinizi bulmak ve bu yolda sizleri geri döndürüp sizlere daha temiz ve iyi bir yol çizmenizde yardımcı olmak.

Psikoloji üzerine birçok çalışmam var ve psikoloji üzerine eğitim aldım.

                Felsefeye ve insan psikolojisine merakım lise yıllarımda başladı. Ondan önce de zaten kahve falı bakıyordum ama bu dallara ilgim çoğaldıkça ve çevremdeki insanların ilişkilerini gözlemledikçe ilişki falı ve evlilik falı üzerine de çalışmalar yapmaya karar verdim. Bunun için öncelikle normal bir psikoloji eğitimi de almam gerektiğini düşündüm. Bazı şeyleri görebiliyordum fakat bu gördüklerimi insanlara aktarırken de en doğru yolun ne olduğunu bilmeliydim. Her gördüğümü adabına uygun olmayan bir şekilde danışanlarıma aktarırsam insanları kırabileceğimi ve onları yanlış şekilde etkileyip yönlendirebileceğimi düşündüm. İlişki ve evlilik falına psikoloji okuyarak başlamam hayatımda aldığım en doğru kararlardan biridir. Sorunun kökenini ilk önce kendinde aramalısın mottosunu da eğitimim sonucunda geliştirdim. İlişki falı insanlara ilişkilerindeki gerçekleri veriyor fakat hiçbir ders vermiyorsa yapılan yorumun kişiye hiçbir faydası yoktur, olamaz.