i

Berk Yergüt

4.8 Puan
326 Fal

Gerçeği gerçek yapan sen, buna şahit olacak olan ben. Net cevaplarımla buradayım. Daha uzun fal daha çok detay. Yorumlarıma gözatmayı unutmayın :)

Kahve Falı, Rüya Yorumu ve El Falı’nda sizlerle tecrübemi paylaşacağım, fakat öncelikle ben Berk. Gerçeği gerçek yapan sen, buna şahit olacak olan ben. Net cevaplarımla buradayım. Hepinizin bildiği üzere Astroloji tüm gerçekliğin köküdür.

 

Kendinize dönüp baktığınızda ne görüyorsunuz? Bir canavar mı, yoksa masum bir çocuk mu? Bir uyanık mı veya bir entelektüel mi? Tüm bu sorularınızın aslında tek bir cevabı olmadığını söyleyebilirim. Neden mi? Çünkü bunların hepsi de aynı bünyede toplanacak kadar komplike, üstün bir varlıktır insan, bunu kabul edelim. Fakat yalnızca iş insanla sınırlı bitmiyor. Burada merceği mikro ve makro kozmosa çevirdiğimizde görüyoruz aslında biz bu evrenin bir parçasıyız. Bu evren bir bütünse ve bizler onun deneyimlediğimiz en akıllı varlıklarıysak, ruhumuz ve enerjimiz de ona göre etkili oluyor. Her şey birbiriyle bu denli bağıntılı ve ilişki halindeyken ancak ve ancak yapabileceğimiz şey bu bütünün gerçek anlamda bir parçası olmak için anlamımızı bulmak. Peki, bu anlamı bulma noktasında bize yol gösteren nedir?

Anlam dediğimiz aslında tek bir anlama gelmez. Anlam bütünü oluşturan parçaların hepsinin o bütün üzerindeki etkisiyle, içeriğini ve o şeyin kendiliğine kattığı değeri oluşturan yegane faktördür. Anlam arayışınızda ve başta kendinizle olmak üzere insanlıkla verdiğimiz bu acımasız savaşta yardımcı, kılavuz, rehber olacak olan Astroloji dallarını tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu bağlamda ben de tercihler ve sonuçları noktasında kesin sonuçlara sahibim. Bana soracağınız her soruyu en içtenlikle ve kesin bir şekilde yanıtlayabilirim. Herhangi bir soru, bir sır veya bir erdeminizi paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmenize gerek yok. Berk Yergüt burada sizleri dinlemek ve danıştığınız konu hakkında en derinlemesine teşhisleri hayatınıza uygulamak üzere sunacağı pratiklerle sizleri bekliyor. Kahve Falı, Rüya Yorumu ve El Falı konusunda sizlere %100 güvenilir ve bilinçli bir hizmet vermeyi vaat ediyorum. Vaadimin teminatı da deneyim ve tecrübelerimdir. Kendinizi her konuda geliştirmenizi tavsiye ederim. Özellikle de Astroloji konusunda her kimsenin bilmesi gereken bazı noktalar var. Örneğin renginiz, sayınız, taşınız, gezegeniniz, yükseleniniz ve tabi ki de burcunuz. Eğer bu konuların üzerine biraz daha yoğunlaşır, daha çok pratik yaparsanız hem aramızdaki bağın güçlendiğini, hem de sizler için yaptığımız şeyin aslında ne denli zor ve hiç de basite alınmayacak kadar gerekli olduğunu göreceksiniz.