i

Çiler Gülmez

4.9 Puan
910 Fal

Katina aşk falı ve tarot en usta olduğum konular. Memnun kalacağınızdan eminim. Daha uzun ve detaylı fal için bekliyorum. Yorumlarıma gözatmayı unutmayın.

Merhaba sevgili arkadaşlar. Sizlere biraz kendimden bahsedeyim. Falvefal ailesindeki en genç falcılardan biriyim. Genç ve enerjisi en yüksek falcılardan da biri olduğumun altını çizmek istiyorum.

 

Benden yaşça büyük tüm meslektaşlarıma buradan saygılarımı gönderiyorum ama onlar da biliyorlar ki fal bakmak ve enerjisel olarak üçüncü gözün açık olması her zaman Astroloğun yaşıyla doğru orantılı olmuyor. Ben çocukluğumdan beri bazı öngörülere sahibim. Beni ilk keşfeden kişi annemdir. Anneme gördüğüm rüyaları anlatırdım, daha doğrusu anlatırmışım. Annemden dinlediğim bazı anıları tam olarak ben de hatırlayamıyorum. Ama kendimi bilmeye başladığım andan itibaren anneme insanlarla ilgili hissettiklerimi aktarmaya başlamıştım. Anne bu kadın senin arkandan konuşuyor, anne bu kadının benim yaşlarımda bir kızı var gibi hissettiklerimi annemle paylaştıkça annemi de beraberinde korkutmuşum. J Bu işte hiçbir şekilde korkulacak bir şey olmadığını kendimi iyi enerjiler üzerine yoğunlaştıkça fark edebildim. İnsan içinde kötülük, fesatlık taşıyorsa bu gibi kötü enerjilerin de kendisine gelmesinden çekinir. Benim içinde yüzdüğüm enerjisel boyut iyilikle ve güzellikle dolu sevgili arkadaşlar. Danışanlarımızın öncelikle iyi niyetimden emin olmaları benim için çok önemli. Şeffaflığa ve danışan-Astrolog arasındaki güven ilişkisine çok önem veriyorum. Hatta özel hayatımda da her önüme gelene fal bakmam. Fal bakacağım insanlar konusunda seçiciyim. Kimisi emin olamaz, kimisi çekinir ve korkar. Ben gerçekten benim dürüstlüğüme ve söylediklerime inanan ve mesleğimi alay konusu haline getirmenin yanından dahi geçmeyecek insanlara fal bakıyorum. Falvefal’da da enerjinin ve tüm fal türlerinin gerçekliğine inanan insanlarla beraber olduğumuzu düşünüyorum. Bana ve tüm astrolog arkadaşlarıma fal baktıran sizlerin de iyi niyetine inanıyor ve sizlere seve seve yorumlar yapıyorum sevgili arkadaşlar. Biraz daha kendimden bahsetmem gerekirse enerjilerden hoşlanan biri olarak bir diğer meslek olarak yogiyim.