i

Diba Günay

4.9 Puan
855 Fal

Aşk bazen; asla sahip olamayacağın birini sevmektir. Yine de gerçekleri görmek gerekir fal konusunda 10 yıllık tecrüben var. Online fal bakımı için artık Falvefaldayım. Daha uzun ve detaylı fal için bekliyorum.

Selamlar, ben Diba. Aslında Diva olduğum doğrudur ama yine de siz bana Diba deyin hahaha J Aşk önce kendini, sonra karşındakini sevmektir. Fal konusunda 10 yıldan fazladır tecrübem var. Online fal bakımı için uzun zamandır Falvefal’dayım. Kahve Falı, Tarot, İlişki Falı, Evlilik Falı ve Astroloji alanlarına oldukça hakim olduğu söylemekte sakınca görmüyorum.

 

Ben de elbette sizler gibi bir insanım. Ama nasıl bir insanım diye soracaksınız tabi J Kendimi lise yıllarında bu mesleğin içerisinde buldum. O zamanlar harçlığım çıksın diye başladığım bu serüven, bugün hayal edemeyeceğim noktalara getirdi beni. Herkes hayatta benim kadar şanslı ya da ne istediğini bilen bir yapıda değil.

Önce ne istediğini bilecek insan, sonra aşık olur.

Önce açacak o sandığı, sırları dökülecek bir bir.

Kendinden başlayarak sevecek herkesi, ama önce can.

Son nefesine kadar seveceklerini sevecek insan,

Yoksa sonu hüsran, ama sonsuz değil ki insan…

 

Bu dizeler aklımdan bir anda dökülüverdi, hayatımı hep böyle yaşıyorum. Gelen güzellikleri asla geri çevirmem. Bunu zihnim, ruhumun enerjisi bana fısıldadı, ben de sizlere aktardım. Düşünün ki fallarınıza bakarken neler geçiyor içimden, nasıl görüyorum gönül gözünüzü tek celsede. Bugüne kadar fal bakmakta zorlandığım kimse olmadı. Çünkü derler ya: “Bu işin bir tekniği var” diye. Bu işin tekniği değil, ilmi bir yanı var. Eğer o ilimle, gönlünün, kalbinin kapılarını açarsan bir kere, o zaman zaten doğruluk, gerçeklik peşini bırakmıyor o saatten sonra. İşte Falvefal ailesi hep böyle doğrucudur. Güzellikleri çağırır ama doğrulardan şaşmadan sizlere olanı biteni alenen aktarmayı tercih eder. Çünkü herkes olumlu ya da olumsuz konuşmayı becerse de, herkes doğru konuşmayı beceremez. O biraz kişilik, karakter, biraz da sağduyulu, hoşgörülü olmanın getirisidir. Bu anlattıklarım çoğu insan için safsatadan, basit bir edebiyattan ibaret olsa da, aslında işimizi bu dinamikler üzerine oturtunca sağlam bir hal almaya başlıyor. Öbür türlü, benim içimde sevgi olmasa, Lara’nın, Ahsen’in, Firdavs’ın içinde sevgi olmasa, biz nasıl yapardık bu işi bir düşünün.