i

Falcı Tanya

5 Puan
750 Fal

Yıllarca fal cafelerde çalıştım. Söylediğim şeyler her zaman çıkmıştır. Kahve ve tarot falında çok iyiyim. Asla pişman olmayacaksın. Daha uzun ve detaylı fal için bekliyorum.

Selamlar, adım Tanya. Fakat adımın önünde lakap gibi falcı olmasının bir sebebi var. Ben her falda profesyonelim. Kahve Falı öncelikli olmak üzere, ardından Tarot ve tabi ki Katina Aşk Falı, İlişki Falı, Evlilik Falı, Rüya Yorumu, Astroloji ve El Falı alanlarında profesyonel hizmet vermekten keyif alıyorum.

 

Aranızda abarttığımı, hepsinde de uzman olmadığımı düşünenler olacaktır. Fakat bu dil öğrenmek gibi, ucu bucağı olmayan yolda, belli başlı seviyeleri aştıktan sonra artık herkesin ‘profesyonel’ diye adlandıracağı seviyeye geliyorsunuz. Peki neydi beni hepsinde bu denli profesyonel olmaya zorlayan motivasyon? Ben yıllarca fal cafelerde çalıştım. Çok ucuz paralara öğrenciliğimde harçlığımı çıkarmak, bir şeyler başarabildiğimi aileme göstermem gerekiyordu ve elimden gelen en iyi şey fal bakmaktı. Çevreme ta çocuk yaşlarda heveslendiğim için Kahve Falı bakarak başlamışımdır. Sonraları ekonomik durumlarımız, okulu terk etmek durumunda kalmam ve başarmanın gerekliliği beni bu noktalara getirdi. Söylediğim şeyler her zaman çıkmıştır. İnsanlar beni bu yüzden sözüne güvenilir şeklinde tanırlar. Bunu bana dillendirmeseler de ben falcıyım, içinizi okurum J

Kahve ve Tarot fallarında çok iyiyim. Söylemem gereken bir şey varsa, bana fal baktırdıktan sonra asla pişman olmayacaksın. Daha uzun ve detaylı fal için bana fal baktırmanızı tavsiye ederim. Gerçekleri duymak karşısında şok olup afallayanınız da olacak, göremediği noktaları görüp bana dua eden de. Çünkü bugüne kadar hep oldu, hep de olmaya devam edecek. Bana verilmiş olan bu kutsal yeteneği sizlere daha konforlu bir hayat yolunda rehberlik edebilme adına kullanıyorum.