i

Falcı Tanya

5 Puan
848 Fal

Yıllarca fal cafelerde çalıştım. Söylediğim şeyler her zaman çıkmıştır. Kahve ve tarot falında çok iyiyim. Asla pişman olmayacaksın. Daha uzun ve detaylı fal için bekliyorum.

Selamlar, adım Tanya. Fakat adımın önünde lakap gibi falcı olmasının bir sebebi var. Ben her falda profesyonelim. Kahve Falı öncelikli olmak üzere, ardından Tarot ve tabi ki Katina Aşk Falı, İlişki Falı, Evlilik Falı, Rüya Yorumu, Astroloji ve El Falı alanlarında profesyonel hizmet vermekten keyif alıyorum.

Aranızda abarttığımı, hepsinde de uzman olmadığımı düşünenler olacaktır. Fakat bu dil öğrenmek gibi, ucu bucağı olmayan yolda, belli başlı seviyeleri aştıktan sonra artık herkesin ‘profesyonel’ diye adlandıracağı seviyeye geliyorsunuz. Peki neydi beni hepsinde bu denli profesyonel olmaya zorlayan motivasyon? Ben yıllarca fal cafelerde çalıştım. Çok ucuz paralara öğrenciliğimde harçlığımı çıkarmak, bir şeyler başarabildiğimi aileme göstermem gerekiyordu ve elimden gelen en iyi şey fal bakmaktı. Çevreme ta çocuk yaşlarda heveslendiğim için Kahve Falı bakarak başlamışımdır. Sonraları ekonomik durumlarımız, okulu terk etmek durumunda kalmam ve başarmanın gerekliliği beni bu noktalara getirdi. Söylediğim şeyler her zaman çıkmıştır. İnsanlar beni bu yüzden sözüne güvenilir şeklinde tanırlar. Bunu bana dillendirmeseler de ben falcıyım, içinizi okurum J

Kahve ve Tarot fallarında çok iyiyim. Söylemem gereken bir şey varsa, bana fal baktırdıktan sonra asla pişman olmayacaksın. Daha uzun ve detaylı fal için bana fal baktırmanızı tavsiye ederim. Gerçekleri duymak karşısında şok olup afallayanınız da olacak, göremediği noktaları görüp bana dua eden de. Çünkü bugüne kadar hep oldu, hep de olmaya devam edecek. Bana verilmiş olan bu kutsal yeteneği sizlere daha konforlu bir hayat yolunda rehberlik edebilme adına kullanıyorum.

Biliyorsunuz ki insanlar acımasızdır. Elinden gelen en ufak şeyi bile başkasından esirgerler. Ben de bir insanım, sizler de öylesiniz. Ama burada insanlar diye kastettiğim aslında kötü insanlar, kötü yürekli, kötüyü isteyen, her zaman kötü şeyler olmasını uman ya da en azından kötü ihtimalleri daha çok göz önünde bulunduran insanların hepsine kötümser insanlar diyebiliriz. İşte bu kötümser insanlar, paylaşmayı, kendilerini göstermeyi ve gösterse de kendi kişiliğinin ortaya çıkmasını istemez. Çünkü bu insanlara dair onlara çok ağır gelen bazı fikirler vardır. Bu ağır fikirlerden kurtulmanın yolu aslında kendinizi bazı iyiliklerle donatmaktır diyebiliriz. Tıpkı benim yaptığım gibi çiçeği sevin, böceği sevin, hayvan deyince mesela aklınıza herkes gibi kedi, köpek gelmesin, böcek de bir hayvandır, timsah da bir hayvandır. Öldürülen masum fok balıkları ve yunuslar da hayvandır. Duyarlı olmak herkese ve her şeye karşı olmalıdır. Yoksa sizler de kötümser insanlardan olur, kendinizi zamanla kaybedersiniz. Bana Falcı Tanya demelerinin sebebi Kahve Falı bakarken güzellikleri, El Falı bakarken iyi olayları, Tarot bakarken ise kartların güzel yorumlanmasını ön plana alırım. Odaklandığımız şey önemlidir, tıpkı her gün kalkıp ilk iş olarak ekranlarımıza baktığımız, odaklandığımız gibi, her gün kalkar kalkmaz ilk iş pencereden dışarı gökyüzüne bakarsak, işte o zaman dünya daha güzel bir yer olacaktır. Güzellik önce bizden sonra çevremizden başlar. Güzelliğin bulaşıcı bir özelliği vardır. Siz güzel olursanız, çevrenize de o güzelliği bulaştırırsınız.

 

Lafı daha fazla uzatmadan canlar, sizleri son kez tekrar bilgilendirmek üzere söyleyeceklerim var. Kahve Falı öncelikli olmak üzere, Tarot ve tabi ki Katina Aşk Falı, İlişki Falı, Evlilik Falı, Rüya Yorumu, Astroloji ve El Falı gibi alanlarda sizlerden gelecek olan fal taleplerini bekliyor olacağım. Her alanda profesyonelim. Beni buraya getiren azmime ve Falvefal’a ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın, hakkımda yorum yapmayı unutmayın.