i

Firdavs

4.9 Puan
752 Fal

Tarot, katina ve kahve falında çok çok yetenekliyim. Gizli gerçekleri gel beraber açığa çıkaralım.

Selam size, ben Firdavs. Azeri kökenliyim. Dini bütün bir insanımdır. Müslümanlık ve falın birbiriyle ilişkisi olduğuna inanırım. Yaradanın bana bahşettiği ruhu ve yeteneğimi tüm insanlara yardım etmek için kullanıyorum. Falın günah olduğu söylense de ben buna katılmıyorum. Benim yaratıcım beni insanlara faydam olsun diye yarattı, ben buna inanırım bunu söylerim. 35 yaşındayım.

 

Çocuk yaştan bugüne dek fal bakıyorum. Çocukken bazı haberci rüyalarla bu işe yöneldim. Çevreme önemli olaylarla ilgili havadisleri taşıdım, duyurdum. Her zaman yeteneklerimle gurur duymuşumdur. Tarot ve katina falında çok yetenekliyim. Benim doğduğum yerde fal bakan bir ablamız vardı. Nur içinde yatsın. Beni tarot kartlarıyla o tanıştırdı. Kendi de iyi falcıydı. Beni yeteneğimle hayatımı kazanmam konusunda yönlendiren ve fakir baba ocağından çıkmam konusunda destekleyen kişidir Güldiyar Abla. Fakir baba ocağı dediğime bakmayın, asla ailemi terk etmedim. Fakat onlara da kendime de güzel bir hayat sunmanın yolunu bana ruhumdaki iyi enerji verdi.

 

Gördüklerim, söylediklerim ve insanlara sağladığım faydalar beni bugünlere getirdi. Her gün sahip olduğum güce şükrediyorum. Güldiyar Abla’nın bir sözü vardır; ‘’Bir kahve falına sığacak kadardır ömür, değerini bilmelisin.’’ Bu söz benim için çok anlamlı bir sözdür. Ben bu sözü kendime ilke edinerek insanların ömürlerini tarot kartlarına, katina aşk falı kartlarına sığdırdım. Kendime aracı yapabileceğim her şeyin üzerinden bilinmeyen gerçekleri sizlere yansıtmak benim ruhumu besliyor. Varoluş amacımın bu olduğuna inandığımdan tam olarak olduğum kişi gibi yaşayıp, sevdiğim işi yapabiliyorum. Falvefal’ ın işimi icra edebileceğim bu güzel platformda yer almam için beni de davet etmiş olmasından büyük gurur duyuyorum. Falvefal’ da yer alan tüm astrolog arkadaşlarıma da buradan saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum. Falvefal için bizlere teklif veren çok değerli arkadaşım bu işin içine doğmuş ve yıllarca falcılarla haşır neşir olmuş birisidir. Bu nedenle emin olmalısınız ki, gerçek ve güvenilir yorumları bu siteden duyacaksınız. Falvefal bizleri sizlerle kavuşturdu. Siz ihtiyaç duydukça burada olabilmek bizler için çok kıymetli.