i

Gani

4.9 Puan
1058 Fal

Uzun ve detaylı bakıyorum. Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır... Kahve falına bekliyorum.

Merhaba dostlar ben Gani. Meşhur rüya tabirciniz Gani. Gerçekten de adımı rüya tabircisine çıkarttınız. Ben bildiğin astroloğum yahu. Tamam kabul ediyorum, rüya yorumlamaya bayılıyorum ve en sevdiğim şey rüyaları yorumlamak ama diğer yeteneklerimi de hiçe saymayın a dostlar. Çok güzel kahve falı da bakarım, tüm fal çeşitlerinde uzmanım. Sizleri her türde şaşırtmak isterim.

 

Rüya yorumlatacaksanız tabii ki öncelikle bana gelin ama canınız kahve çekti bir fal kapattınız yine bana gelin. Hep bana hep bana hahaha! Mesela tarot kartlarına kendi geliştirdiğim bir anlam çizelgesine uygun bir şekilde baktığımı biliyor muydunuz? Nerden bileceksiniz rüya yorumcusu diye çıktı bir kez adım. J Latife ediyorum dostlar. Siz ne dilerseniz ben onu yorumlarım. Falvefal gibi bir platformda sizlerle birlikte olabilmek her an sizlerden biriyle buluşuyor olmak benim için yeterli. Astrolog kimliğimin yanı sıra biraz kendimden de bahsedeyim isterseniz.

 

İsmimin Gani olmasından ötürü zengin olduğumu düşünenler var. Çok şükür halim vaktim yerinde ama adımın içerdiği anlam kadar zenginlik içerisinde değilim doğrusu. Sahip olduklarım bana yetiyor, fazlasında da gözüm yoktur. İsmimin anlamı aslında bir yandan bunu da kapsıyor. Fazlasında gözü olmayan anlamına da geliyor. İsmimin yanı sıra çok özgürlükçü bir yapıya sahibimdir. İnsanlara bağlanmayı sevmem, hep aynı şehirde yaşamaktan bir süre sonra bunalırım. Zaten mesleğim de online olarak icra edilen bir meslek olduğundan bol bol gezerim. Hatta evimi taşıdığım bile olmuştur. Bir yazlığım var bir de İstanbul’da manzarası güzel sabit bir evim. Onun dışında gittiğim yerlerde bir süre kalmak istiyorsam ev kiralamaktan hiç çekinmem. Hani zengin değildin dediğinizi duyar gibiyim. Bu mal mülk bana ait değil dostlar. Aileme ait. Allah uzun ömürler versin hala da hayattalar. Bana bol neşe ve enerji vermeye devam ediyorlar. Bu gezgin yapımdan ötürü sabit olan evimde ailemle birlikte yaşıyorum. Kendim bir yere kolay kolay bağlanamadığımdan kendime ait bir ev almayı hiçbir zaman düşünmedim. Hem insanın evi ailesidir. Bir evi insana benimseten şey içinde beraber yaşadıklarıdır diye düşünüyorum. Ama herkes böyle düşünmüyor olabilir ama ben ailesine düşkün bir adamım. Biraz tezat ama hem gezmeyi severim hem de evcimenim. Özgür ruhum beni kısıtlanmayacağım bir meslek yapmaya itti. Astrologken hiçbir şekilde kısıtlandığımı hissetmiyorum. İnsanlara sevgi dağıtıyor, dertlerine çareler buluyorum. Bunun için de her gün bir ofise, iş yerine gitmem gerekmiyor. Canım işim, iyi ki benim işim.