i

Hakkı Demir

4.8 Puan
564 Fal

Aşktan korkmak, yaşamdan korkmak demektir ve yaşamdan korkanlar şimdiden üç kez ölmüşlerdir.Uzun ve detaylı yazıyorum. Yorumlarıma gözatmayı unutmayın.

Herkese selamlar güzel yürekli insanlar. Ben Hakkı Demir. Online Fal Siteniz Falvefal’da Astroloji yorumları, İlişki Falı ve Evlilik Falı gibi alanlarda sizlere yardımcı olmak, yüreğimden geçenleri aktarmak üzere sizlerleyim.

 Ağaçların ruhu ve Kimya’ya olan ilgim beni zamanla Astroloji’ye yöneltti. İkisinin birleşimini harmanlayabileceğim nokta bu oldu aslında bakarsanız. Fakat sonrasında her şeyden uzaklaşıp bi an olaylara en geniş perspektiften bakınca anladım ki tüm kavramlara ait manalara gönül vermeye başlayınca kendimi Astroloji’ye ait, sanki bunun için dünyaya gelmişim gibi buldum. Anlaşılmayan noktalardan biri aslında tüm bilim ve ilim alanları aynı noktaya hizmet eder. O da hakikatin, gerçeğin yoluna hizmet eder. En gereksiz gördüğümüz, olmasa da olur dediğimiz şeyler bile aslında evren denen tüm maddenin ve enerjinin bünyesinde barındığı en büyük enerji oluyor. Böylesine deneyimlerin ötesinde var olan bir boyutlar ötesi var oluşun içerisinde anlayabileceğimiz ve anlamanın ötesinde idrak boyutumuzu aşan şekilde deneyimlere şahit olabileceğimiz bu evrende, havada kalan, aslında hikmetine tam olarak vakıf olamadığımız tecrübeler var. İşte tüm bu anlamlandıramadığımız, kendimizi bir yere ait hissetmemiz gereken noktada Astroloji devreye giriyor. Kendinizi daha iyi tanımak, sırlı perdeler arkasında esir tutulan sırları dürtmek, onları ayyuka çıkarmak ister misiniz? O zaman Falvefal sizler için en doğru adres. Hemen yok ettiğiniz, kendinizden kopardığınız ne varsa onu düşünün. O düşündüğünüz şey hakkında güzellikler, mutluluklar en iyi anları düşünün. Aslında kötü anlar sizi siz yapan güzelliklerdir, ne pahasına olursa olsun güzellikler avantaj ve dezavantajların toplamıdır. Her şey masal diyarındaki kadar güzel olamaz. İşte evrenin dengesi de burada saklı. Evrendeki dengesizliğin aslında nasıl bir denge tipi olduğunu anladığınızda biraz daha gerçeği anlamaya yaklaşmış oluyorsunuz.