i

Lara Mahmudov

4.9 Puan
2545 Fal

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. Kalp gözümle falına bakmak için seni bekliyorum... Uzun ve detay içeren fal bakıyorum.

Merhaba, ben falcınız Lara. Soyadımı merak edenler için Azeri asıllı Türk olduğumu belirtmek isterim J Fal, Astroloji, Kahve Falı, Tarot ve Katina Aşk Falı gibi konularda uzmanlığımı çevrelerce ispatladığımı da belirterek güven duymanız gereken kişilerin kimler olduğunu çok daha iyi anlatmış olduğumu düşünüyorum.

 

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. Kalp gözümle falına bakmak için, sana mutluluğu ve güzelliği sunmak için buradayım. Bir ırmak kadar taze, güneş kadar sıcak fal yorumu için bana fal baktırmanızı tavsiye ederim. Kendinizi güvendiğiniz falcının kollarına bırakın ve sizin ruhunuzla nasıl bütün olduğunu, bir bütünün parçaları gibi birbirini tamamladığını seyredin.

 

Bazı cevaplar sırların içinde saklıdır. Bazı detaylar da öyle, özellikle de hayatın içerisinde. Tüm sırlara erişince artık kimsenin sizden bir beklentisi ya kalmıyor, ya da sizin yapacak çok daha önemli görevleriniz oluyor hayatta. Bu sebeple evrenin sırlarına vakıf olmaktan çok da ötede hayatın içinde olmak, hayatın dinamiklerine adapte olmak önemli canlarım. Yukarı-aşağı, sağ-sol, alt-üst gibi kavramların önemini kaybetmesi aslında çok da uzak değil, dünya atmosferinden uzaya çıktığınız an, artık taraf kavramı ortadan kalkar. İşte bunu zihninizde de canlandırarak zaman-mekan algınızı altüst edebilirsiniz. Kendinizi gerçeklikten sakınmayın. Gerçeklik her zaman yanı başınızdadır, yeter ki onu görmesini bilin. Gezegenlerin ve yıldızların üzerimizdeki etkisini anlatmaya kalksam, burada makale yazmam gerekir. Fakat ben o kadar sıkıntıya gelemiyorum. Kısa, öz ve net olmalı her şey. En az kelimeyle en çok şeyi anlatabilmeyi seviyorum. Çünkü zaten tecrübeler aktarılabilecek türden bilgiler değillerdir. Onları es geçip karşımdaki insana dair hissettiklerimi, onun şeceresini dökmeyi daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. Eğer hal böyle olmasaydı belki de benden çok iyi bir araştırmacı, akademisyen veya gazeteci olabilirdi. Fakat aktarılan şey ne kadar kısa tutulursa, o denli etkili ve yüreklere değen türde olabilir diye düşünüyorum.