i

Neyza

4.9 Puan
10649 Fal

15 yılık tecrübem ve ve bana doğuştan geldiğine inandığım hislerimle şaşırtmayı severim.Kahve, tarot, katina ve el falı uzmanlıklarım arasında. Şaşıracağın şeyleri duymaya hazır ol. Seni bekliyorum.


 

Selamlar hepinize canlar! İçim kıpır kıpır bir şekilde yazıma başlarken bir şeyden bahsetmek istiyorum öncelikle; Fal bakarken her zaman sizlerden bahsediyoruz, ilk defa kendimden bahsedeceğim için biraz heyecanlıyım açıkçası. Köklerim ismimden de anlaşıldığı gibi Mezopotamya’dan geliyor. İsmimin anlamına bakıldığında ney çalan, ney gibi kadın anlamına geliyor. Diğer falcı ve astrolog dostlarımın hiç gücenmesine gerek yok ama Falvefal’da tıpkı ismimin anlamının da ifade ettiği şekilde ney gibi huzur veriyor, manevi bir yolculuk yaşatıyorum. Falvefal’da çalışan tüm dostlarım işlerinde oldukça yeteneklidirler fakat bir Neyza olmak da herkese nasip olmuyor. J


 

Hayattaki zorluklara karşı her zaman kendimi koruyup kollamış, zorluklarla mücadele vermiş, kendi kendimi gerçeği ve en doğruyu aramaya yöneltmiş bir insanım. Sorgulamadan inanmak olmaz, inanç da bir kere doğunca sorgulamak olmaz. Kendimi tüm nefsani, beşeri, insana dair kötülüklerden arındırmak üzere bir oruca girdim. Bu orucun ardından hem çakralarımda açılma, hem ruhumda rahatlık hissettim. Üstümden tüm yükü atıp yola çıktım ardından. Çıktığım yol beni buralara Falvefal ailesine getirdi. Tüm kötü enerjilerden münezzeh çile çektim Aşk için. Bu Aşk bana maneviyatı nerede bulacağımı, kim olduğumu ve neye hizmet edeceğimi fısıldadı. Neydi peki o?

İnsanın hizmetinde olmak, pozitif enerjiyle ruhları beslemek, kendinden kaçmayı değil, kendinde olmayı öğütlemek ve yaymak. İşte sırf bu amaç doğrultusunda Falvefal ailesiyle beraber olmak amacıma ulaşmama, kendimi gerçekleştirmeme vesile oldu.

 

Canlarım, fakat inanın ki bazen sormuş olduğunuz sorular karşısında beni güldürüyorsunuz. Ama hiç kusura bakmayın! Bu işin doğasında neşeyle, kahkahayla, heyecanla tadını çıkarmak var. Sizleri tanımak, ayrı ayrı karakterlerinizi, dertlerinizi, hayatlarınızı dinlemek benim için gerçekten büyük bir keyif! Bir zamandan sonra artık sizinle bir arkadaşlık bağı kurmuş olduğumuzu hissediyorum. Başlarda bana her soruyu sormaktan çekinseniz de ikinci faldan sonra hepinizde aniden bir açılma oluyor. Her zaman da söylediğim gibi, enerji karşılıklı bir durumdur. Benden aldığınız pozitif etkinin geri dönüşünü hissedince inanın ki çok seviniyorum. Bu alana ailemin özellikle de canım anneciğimin rüyalarını yorumlayarak başladım diyebilirim. Çok tutarlı yorumlar yapmaya ve bu gücü ister istemez geliştirmeye başladığımı fark ettim. Bundan keyif aldıkça rüya yorumları konusunda araştırmalara ve belli meditasyon pratikleri yapmaya başladım, derken kendimi Falvefal’da astrolog olmuşken buluverdim. Her türlü rüyanın tabirini bende bulabilirsiniz. İmgeler, olay akışı ve kişiler rüyalarda en önemli unsurlardır. Rüyalar herkesin bildiği gibi yalnızca “amaçlı rüyalar” ve “haberci rüyalar” diye ayrılmaz. Her rüya kişiye, yaşadığı ve yaşayacağı olaylara göre yorumlanmalıdır. O yüzden bu konuda verebileceğim en iyi tavsiye rüya yorumunuzu yıldız falınıza baktırdıktan sonra yorumlatmanızdır. Yıldızların rüyalar üzerindeki etkisi öylesine büyük ve akılda kalıcıdır.

 

 

Rüyaların ölüm sonrası hayatla ilişkilisi oldukça yakındır. Çünkü astral boyuta geçerek, kişi tüm benliğiyle baş başa kalır. Rüya yorumu yapabilmek de arınmış bir ruh ve temiz bir kalple doğrudan ilişkilendirilir. Ben de aklımı ve ruhumu sizlerin rüyalarını daha iyi yorumlayabilmek için her zaman temiz tutmaya çalışarak, olabilecek en iyi şekilde yorumlamaya çalışıyorum. Her birimiz yaşantımızın neredeyse üçte birini rüya görerek geçiririz ve bu 60 yıllık bir hayatta 20 yıl demek oluyor. Bu da demek oluyor ki, günlük hayatımızda yaşadığımız sorunları, işaretleri ve engelleri halletmeye uğraşırken, 20 yıllık bir süreci gözden kaçırmak ve gerçekdışı saymak, büyük problemlere mal olur. Sizleri Falvefal’da heyecanla bekliyorum.