i

Ruşen Korkmaz

4.9 Puan
1376 Fal

Uzun ve detaylı bakım yapılır.Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkma. Geleceğe inan. tüm enerjimle falına bakacağımdan emin olabilirsin. Uzun ve detay içeren fal bakıyorum. Yorumlarıma gözatmayı unutmayın.

Uzun ve detaylı fal bakarım. Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkmayacaksın. Geleceğe inan, geçmişe dayan, şimdiyi yaşa…

Sana tüm enerjimle fal bakacağımdan emin olabilirsin. Uzun ve detay içeren fal bakıyorum. Ayrıca senin hakkında söyleyeceğim çok şey var. Yalnızca bana fal talebini merak ettiğin sorularla beraber gönderip, arkana yaslan ve bekle. Ben de ekran karşısında sosyal mesafeli falına bakayım.

 

Biliyorsunuz Pandemi dönemi girmeden önce falcılık sektörü yüz yüze daha cazip, daha çekici gelirdi. Çünkü insan olarak fiziksel temasa ve duyularımızı karşımızdakinin enerjisiyle beraber aktarabilmek ve bize aktarılması ihtiyaç duyduğumuz bir durum. Bu durumun getirisi zamanla online fal sistemine dönüşmek durumunda kaldı. Fakat bu dönüşümden çok daha önce Falvefal vardı ve size kaliteli hizmet vermek için biz de burada sizleri bekliyorduk. Özel yaşantımda insanlar bakışlarımın çok yoğun olduğundan söz eder. Bu yoğunluk bazısını korkuturken, bazısı üzerinde de çok büyük etki kurmama sebep oluyor. Bu etki benim bile isteye kurduğum bir şey olmasa da, bu mesleği icra ederken bana oldukça yardımı dokunduğunu söyleyebilirim. Gözlerimi değil ama kelimelerimi aynı enerjiyle bütünleştirip sizlere aktarınca, oldukça değişik yorumlar aldığımı söyleyebilirim. Benim falım gizem barındırır. Sürpriz yumurtalar, alakasız tespitler gibi görünebilir. Ama sorduğum soruları gerçekten derinlemesine düşünmenizi istediğim için ve yaptığım tespitleri de bazen foyanızı ortaya çıkarmak ve kendinize karşı dürüst olmayı aşılamak için yapıyorum. Doğamızı, hatta kendi ‘insan’ doğamızı temiz tutmalı, güzele hizmet etmek üzere kullanmalıyız. Aksi takdirde dünyayı cehenneme çevirir, yaşadığımız her alanı kendimize dar ederiz. Dikkat edilmesi gereken nokta “Bana dokunmayan yılan bin yaşasın” yaklaşımından kurtulmak gerektiğidir. Çünkü sana dokunmayan yılan bir gün seni sokmasa da sen o yılanı öldürerek bir kötülüğe sebebiyet vereceksindir.