i

Serpil Duranperi

5 Puan
1661 Fal

Kendimi bildim bileli yeteneğim hayatımı, hayatım ise yeteneğimi yönlendiriyor. Bu güç ile birilerine faydalı olabileceğimi anladığım andan itibaren, kendimi enerjinin dağıtım merkezine odakladım. Anlatmaya şimdiden başla, pişman olmayacaksın...

Dileğinizin gerçek olmasını istiyorsanız, tüm enerjinizle gelin.

                Fallar içimizden geçen niyetlere göre açılırlar. İçinizden kaygılarınızı, korkularınızı geçiriyorsanız, yorumlarınızda da bunları bulursunuz. Ama dilek dileyip iyi şeyler için niyet ederseniz baktırdığınız fal türü ve falcı dileğinizin gerçekleşmesi için güzel enerjiler göndermek için çabalar. Fal baktırırken dilek tutmanın ve niyetin çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu nedenle hangi fal türünde fal bakıyor olursam olayım, dilek tutulmasını özellikle isterim.

Bir dilek tuttum ve şimdi buradayım.

Enerjilerin dünyasına tuttuğum bir dilek sayesinde girdim. Aklımın ucundan dahi geçmezdi bu kadar iyi fal bakabileceğim. Her zaman fala ilgili olmuşumdur ama becerebileceğimi düşünmüyordum. Zaten fal bakmak da sonradan öğrenilen bir şey değil, biri size el vermedikçe. Geçmişte bir ablaya fal baktırmaya gitmiştim. Hala görüştüğüm ve çok sevdiğim biridir kendisi. Bu abla benden dilek tutmamı istemişti ve o sıralar benim de hayatım gayet yolundaydı, fal dünyasının gizemiyle ilgili düşünüyor duruyordum. Bana bir yetenek bahşedilmesini ve her şeyi görebilmeyi, iyi bir fal bakma yeteneğine sahip olmayı diledim. Dileğimi tuttuktan sonra falcı ablanın anlamlı anlamlı gözlerime baktığını fark ettim. Ben ona hiçbir şey söylemesem de dileğimi sanki gözlerimden okudu. Bana el verebileceğini ve sonucunda da çok iyi bir falcı olacağımı söyledi. Benim maceram bir anda o küçük odada başlayıverdi. İnsan başına ne zaman ne geleceğini bilemiyor. O gün belki de o ablaya fal baktırmaya gitmeseydim bugün burada falvefal’da falcı olamayacaktım. Bu yüzden sizlere baktığım fallar da beni çok heyecanlandırıyor. Her birinizin bir şekilde hayatına dokunuyor olmak gerçekten de heyecan verici.