i

Susan

4.9 Puan
1603 Fal

Tüm fal çeşitlerinde iddialıyım ve tecrübeliyim. Sunduğum kaliteli hizmete güvendiğimden memnun kalacağınızdan çok eminim.Çook uzun ve detaylı fal bakıyorum :) Yorumlarıma gözatmayı unutmayın.

Selamlar selamlar dostlar. Ben Susan. Sizleri sevgilerimle kucaklıyorum öncelikle. Tabi sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek J Falvefal’a geldiğinizde Kahve Falı, Tarot Falı, Katina Aşk Falı, İlişki Falı, Evlilik Falı, Rüya Yorumu, Astroloji, El Falı ve Ücretsiz Günlük Burç gibi çeşitlerle karşılaşacaksınız. Ben de sizlere bu alanlarda elimden gelen yardımı göstereceğim, şüpheniz olmasın.

Bugünlerde Tarot, Katina Aşk Falı ve İlişki Falı gibi alanlara aşırı yoğunlaştığımı söyleyerek yazıma başlamak istiyorum. Tüm bu alanlarda kendimi günden güne geliştiriyor, hem yazı dilimi hem de Astroloji alanındaki yoğun çabamı pekiştirerek üstüne kata kata ilerliyorum. Özellikle kadınlar başta olmak üzere tüm kullanıcılarımı çok seviyorum. Neden özellikle kadınlar? Çünkü biz kadınlar olarak enerjisel varlıklarız. Kendimizi erkekler gibi mantığın peşinden gitmeye adamayız. Enerjimiz mantık derse mantık, duygu derse duygunun peşinden gideriz ki olması gereken de zaten budur. Kendimi bildim bileli doğru kararlar da aldım, yanlış kararlar da. Fakat en ağırı doğru olduğunu zannettiğim yanlış kararlardı. Biraz kendi hayatımla ilgili kontrolcü bir yapım var. Bu kontrolcülüğün getirisi sizler üzerinde, götürüsü ise benim üzerimde etki yaratıyor. Örneğin sizlerin başına bir tehlike geleceğini sezer, sizi bu konuda uyarırsam, sizleri pozitif anlamda etkileyebiliyor, tedbir alarak tehlikelerden uzak durmanızı sağlayabiliyorum. Fakat iş kendime gelince, aşırı kontrolcülükten dolayı çevremdeki insanların olumsuz tepkilerine maruz kalıyor, devamlı kendimi ön planda tutmaya çalışıyormuşum gibi ya da paranoyakça ve kontrol manyaklığı seviyesinde hareketler gösterdiğimi düşünebiliyorlar. Haklılar da, ben olsam ben de öyle düşürdüm. Ama ben benim, siz de sizsiniz.

 

Her sabah kalktığımda kahvaltıdan önce 1 saat meditasyon ve yoga ile güne başlarım. Ardından taze demlenmiş yeşil çay ile günün ilk altın öğününü aldıktan sonra hafif bir kahvaltı ile günümü şenlendiririm. Kahvaltının ardından sizlerden gelen fal taleplerini okuyup yanıtlamaya başlarım. Hayat bu şekilde o kadar mutlu ve huzurlu geçiyor ki, bazen yağmur yağarken pencere kenarında, bazen de güneşlenirken deniz kenarında sizlerden gelen fal taleplerini okuyor ve yorumluyor oluyorum. Enerjimi istediğim yerde doğru bir şekilde yönlendirebiliyor ve kullanabiliyorum. Yıllardır bu sektörün içerisinde olduğum için artık teknik ve ilmi açıdan bazı şeyleri aştım. Bu aştığım şeyler arasında çoğu insanın önem verdiği para-huzur-statü üçgeninde kalan paradokstur. Bu paradoksu geride bırakınca artık kendi hayatını olması gerektiği şekilde, akışında yaşayabiliyor, kendini sevebiliyor insan. Sizlere tavsiyem içinde bulunduğunuz ne varsa dışına çıkarak biraz uzaktan o şeye bakmanız. Sonra göreceksiniz ki, aslında önem verdiğiniz o şey hiçbir işe yaramayan, sırf siz değer verdiğiniz için kendini değerli hisseden bir objeye dönüşmüş. Zehir olsa yerim tarzı insanları sevmem. Boş boğaz ya da geniş meşrep insanları da sevmem. Geleneksel bir yapıya sahip olduğumu söylesem çok da yalan olmaz aslında. Kahvemi yudumlarken karşımdaki insanın tepkilerini ve enerkisini ölçerim. 1 kahve içme süresinde 1 insanı tanıyabilirim. Bu cümleyi son zamanlarda çok sık kullansam da gerçekten öyle.

Kahve Falı, Tarot, Katina Aşk Falı, İlişki Falı, Evlilik Falı, Rüya Yorumu, Astroloji, El Falı ve Ücretsiz Günlük Burç gibi alanlarda bana danışabilir, sorularınızı yöneltip cevaplarınız net bir şekilde alabilirsiniz. Kendinizi evinizin sıcaklığında, ana yurdunuzda hissetmek için Falvefal üzerinden bizlere fal talebinizi yollamanız yeterli. Ardından bizim sizlere yaptığımız yorumların üstüne de Google Play’den ve Falvefal üzerinden bizlere yorum yapmayı unutmayın. Her pozitif, pozitifi doğuracaktır ve bizler de güzelleşeceğizdir. Kendinize iyi bakın, esen kalın, sağlıcakla kalın dostlarım.