i

Susan

4.9 Puan
1528 Fal

Tüm fal çeşitlerinde iddialıyım ve tecrübeliyim. Sunduğum kaliteli hizmete güvendiğimden memnun kalacağınızdan çok eminim.Çook uzun ve detaylı fal bakıyorum :) Yorumlarıma gözatmayı unutmayın.

Selamlar selamlar dostlar. Ben Susan. Sizleri sevgilerimle kucaklıyorum öncelikle. Tabi sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek J Falvefal’a geldiğinizde Kahve Falı, Tarot, Katina Aşk Falı, İlişki Falı, Evlilik Falı, Rüya Yorumu, Astroloji, El Falı ve Ücretsiz Günlük Burç gibi çeşitlerle karşılaşacaksınız. Ben de sizlere bu alanlarda elimden gelen yardımı göstereceğim, şüpheniz olmasın.

 

Bugünlerde Tarot, Katina Aşk Falı ve İlişki Falı gibi alanlara aşırı yoğunlaştığımı söyleyerek yazıma başlamak istiyorum. Tüm bu alanlarda kendimi günden güne geliştiriyor, hem yazı dilimi hem de Astroloji alanındaki yoğun çabamı pekiştirerek üstüne kata kata ilerliyorum. Özellikle kadınlar başta olmak üzere tüm kullanıcılarımı çok seviyorum. Neden özellikle kadınlar? Çünkü biz kadınlar olarak enerjisel varlıklarız. Kendimizi erkekler gibi mantığın peşinden gitmeye adamayız. Enerjimiz mantık derse mantık, duygu derse duygunun peşinden gideriz ki olması gereken de zaten budur. Kendimi bildim bileli doğru kararlar da aldım, yanlış kararlar da. Fakat en ağırı doğru olduğunu zannettiğim yanlış kararlardı. Biraz kendi hayatımla ilgili kontrolcü bir yapım var. Bu kontrolcülüğün getirisi sizler üzerinde, götürüsü ise benim üzerimde etki yaratıyor. Örneğin sizlerin başına bir tehlike geleceğini sezer, sizi bu konuda uyarırsam, sizleri pozitif anlamda etkileyebiliyor, tedbir alarak tehlikelerden uzak durmanızı sağlayabiliyorum. Fakat iş kendime gelince, aşırı kontrolcülükten dolayı çevremdeki insanların olumsuz tepkilerine maruz kalıyor, devamlı kendimi ön planda tutmaya çalışıyormuşum gibi ya da paranoyakça ve kontrol manyaklığı seviyesinde hareketler gösterdiğimi düşünebiliyorlar. Haklılar da, ben olsam ben de öyle düşürdüm. Ama ben benim, siz de sizsiniz.