sign

AKREP

23 Ekim-21 Kasım
Elementi: SuNiteliği: SabitGezegeni: Pluto, MarsRengi: Kırmızı, bordo, siyahTaşı: Kızıl MercanGünü: SalıTarzı: Araştırmacı, gizem çözmeye meyilli, sezgisel güçleri çok kuvvetli, mahremiyete olan ilgiBedende temsil ettiği bölge: Üreme organları ve sistemiAnlaştığı burçlar: Balık, YengeçAnlaşamadığı burçlar: Aslan, KovaOlumlu yönleri: Enerjik, eylem odaklı, korkusuz, inatçı, düşünceli, kararlı, anlamlı, odaklanmış, sadık, sabırlı, hırslı, tutkuluOlumsuz yönleri: Duygusal olarak sert, alaycı, şüpheli, yıkıcı, iyelikçi, hoşgörüsüz, acımasız

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri

Akrep kadını zorlu, açıklayıcı ve son derece hassas olmaya meyillidir. Aşırılıkların ve yoğunluğun belirtisi olan Akrep, inanılmaz içsel çekiciliği, güzelliği ve gücü sembolize eder. Güzelliğin timsali olmayabilir, ancak fantastik ve harika enerji seviyelerine sahiptir.

Yalnızca seçilmiş birkaç kişi onun yanına yaklaşabilir. Belirgin ve sıkı dudakları olan Akrep kadınının etrafında gizli bir hava vardır, bu da asla hafife alınmamasını gerektiren titreşimler verir. Hakkınızdaki her şeyi öğrenir, ancak yaşamında neler olup bittiğini nadiren size anlatır.

Elbette, bir Akrep kadını güvenini kazanmak çok fazla zaman alır. Güç, konum ve para onu cezbeder. Akrep kadınının bağımsız olduğu bilinir ve sürekli yanında birilerine ihtiyaç duymaz, duygusal olarak çok güçlüdür. Özgürlüğüne çok değer verir.

Oldukça dikkatlidir ve çevresinde meydana gelen olayların çoğunu hatırlama eğilimindedir. Eğer ona karşı nazikseniz, bunu hatırlayacak ve size minnettar olacak, kibar davranışları asla unutmaz. Aksine eğer onun için kötüyseniz, bunu da hatırlayacak; ve her durumda, intikam almaya çalışacatır. Kini ile meşhurdur. Akrep kadını, uygun bir zamanda doğru karar almasını sağlayan mükemmel bir akıl yürütme gücüne sahiptir.

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Tutku ve yoğunluk Akrep erkeği için en doğru tanım olabilir. Genellikle sessizdir, kendisine güvenir ve kimsenin kendi konusuna müdahale etmesine izin vermez. Birine bağımlı olmasını beklemek Güneş'in Batı'dan doğmasını beklemek gibidir.

Çok sayıda arkadaşı olsa da sosyal kelebek sayılmaz. Her zaman hedeflerine odaklanmış durumdadır. Para kazanma ve yönetmede son derece iyidir. Maddi zevkler için finansal planlamasını ve geleceğini asla tehlikeye atmaz.

Güç ve konum tam olarak bir Akrep erkeğini çeken şeydir. Akrep erkeği gizemlidir, daima dikkatlidir ve asla kimseye güvenmez. Ayrıca, 6. hissi çok güçlüdür. Kolayca affedip unutmaz.

Hem akıllı hem de güzel kadınları kendisine çeker. Bununla birlikte, bir kez sevgi denilen duyguyu gerçekten hissederse ve gönülden ilişkiye bağlı kalırsa, dünyanın geri kalanının ne söyleyeceği onun için asla önemli değildir.