sign

ASLAN

23 Temmuz-22 Ağustos
Elementi: AteşNiteliği: SabitGezegeni: GüneşRengi: Altın rengi, turuncu, sarıTaşı: YakutGünü: PazarTarzı: Tatil, pahalı şeyler, parlak renkler ve iddialı kıyafetler, belirgin bir ego, arkadaşlarla eğlenceli aktiviteler, estetik çizgiBedende temsil ettiği bölge: Kalp, sırtAnlaştığı burçlar: Yay, KovaAnlaşamadığı burçlar: Akrep, BoğaOlumlu yönleri: Sadakat, nezaket, hoşgörü, cömertlik, yaratıcılık, hayırseverlik, korkusuzluk, şövalyelik, iyimserlik, sezgisellik, çalışkanlık.Olumsuz yönleri: Kibirli, inatçı, bencil, tembel, öfkeli, sabırsız, esnek olmayan.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

Aslan kadınının en büyük üç ihtiyacı; ilgi, saygı ve hayranlıktır. Bazen kibirli ve gururlu olabilir, bu yüzden onlarla başa çıkmayı öğrenmek gerekir. Aslan kadını zarif, cömert, aydınlık ve özverilidir. Fakat herhangi bir yanlış davranışa tahammül edemez.

Estetik olmayan ortamlar onu rahatsız eder. Bu nedenle, klas zevkine ve yüksek standartlarına uygun bir yaşam tarzı seçer. Vasat olan herhangi bir şey onun tarzı olamaz.

Akıl, mizah, zekâ, güç ve kadınsı çekiciliğin güzel bir birleşimi olan Aslan kadını insanları etkilemeye çalışmak zorunda değildir.

Bir Aslan kadını sert görünüşünün altında, sahip olduğu her şeyi değerli kılan hassas, küçük bir kızdır. İyi kalpli ve naziktir, her zaman ihtiyacı olanlara yardım etmek için hazır bekler. Spor ve açık hava etkinlikleri Aslan kadınını cezbeder. Ayrıca, düşüncelerini ifade edebileceği ve ilgi odağı olabileceği sanat ve tiyatro alanlarını çok sever.

Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Canlı, sıcakkanlı ve kaba... Eril, çekici ve kendinden emin, Aslan erkeği serttir. Fakat aynı zamanda, insanlara yardım eder, nazik ve cömerttir. Genellikle mutlu ve neşelidir ve etrafındaki insanları mutlu etmek ister.

Motive olduğunda hayallerini gerçekleştirmek ve seçtiği alanlarda zirveye ulaşmak için çaba harcar. Burada, liderlik kalitesi, olumlu tavırları ve çok çalışmaya hazır olması önemli bir rol oynar. Aslan erkeğinin dikkatini çekmek için, onlara övgüler sunun ve söylediklerine dikkat edin.

Samimiyetiniz olduğu sürece, onu ne için övdüğünüzün önemi yoktur. Övgüyü sever ama sahte olanları çok iyi anlar. Ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini duymaktan hoşlanmaz. Bu nedenle, eğer ona talimat verecekseniz, kibar olun ve tonunuzu yumuşak tutun.

Aslan, genel olarak oldukça egoisttir. Yine de o kadar sıcak kalpli ve şefkatlidir ki, bu olumsuz özellik çoğu zaman genel bakışta önemsiz görünmektedir.